Advert
Advert
Advert
Advert

151 adet kamyon aldı ve filosundaki araç sayısını 1100’e çıkarttı

Katı atık yönetimi, madencilik, inşaat sektörü, lojistik, sanayi, medya ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren Albayrak Grubu, Mercedes-Benz Türk ile yaptığı 151 adetlik yeni araç alım anlaşmasıyla araç parkındaki kamyon ve çekici sayısını 1.100 adede çıkarıyor. Anlaşma çerçevesinde Albayrak Grubu’na teslim edilen ilk araç, çok özel bir çekici olan Mercedes-Benz Actros 1863 LS oldu. Daimler AG markasının Euro 6 portföyündeki en güçlü motora sahip olan Mercedes-Benz Actros 1863 LS model araç, özel konfor paketi ve gelişmiş güvenlik sistemiyle kendi segmentinde bir ilk olma özelliğiyle öne çıkıyor.

151 adet kamyon aldı ve filosundaki araç sayısını 1100’e çıkarttı
Bu içerik 3965 kez okundu.

Mercedes-Benz Türk ve Albayrak Grubu, uzun süreli işbirliklerini yeni bir anlaşma ile taçlandırdı. Katı atık yönetiminden madenciliğe, inşaat sektöründen lojistiğe, medyadan hizmet sektörüne kadar geniş bir alanda faaliyet gösteren Albayrak Grubu, Mercedes-Benz Türk’ten 151 adetlik kamyon alım anlaşması yaptı. Filosundaki Mercedes-Benz marka araç sayısını son yıllardaki alımları ile arttıran Albayrak Grubu, bu anlaşmayla birlikte toplam kamyon ve çekici sayısını 1.100 adede çıkarıyor. 

Albayrak Grubu ile yapılan anlaşma çerçevesinde, ilk aracın teslimi Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Hassoy Otomotiv Tesisleri’nde düzenlenen törenle yapıldı. Özel bir çekici olan Mercedes-Benz Actros 1863 LS model aracın 151 adetlik teslimatı temsilen sergilendiği törene Albayrak Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Albayrak, Albayrak Grubu Makine İkmal Koordinatörü Hanefi Akturan, Hassoy Motorlu Vasıtalar Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Ulusoy, Hassoy Motorlu Vasıtalar Genel Müdürü Ahmet Tuna, Hassoy Motorlu Vasıtalar Kamyon Satış Müdürü Muharrem Eğrioğlu ile Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Müdürü Haluk Burçin Akı katıldı. 

Albayrak Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Albayrak, Mercedes-Benz marka araçları tercih etmelerinde en önemli sebeplerin araç motorlarının dayanıklı olması, düşük emisyon ve yakıt ekonomisi olduğunu vurguladı. Albayrak ayrıca, Mercedes-Benz’in geniş servis ağı ve yedek parçaların kolaylıkla bulunabilmesinin de tercih sebebi olduğunu belirterek şöyle devam etti: “Mercedes-Benz kamyonları, bilhassa markanın güvenilirliği nedeniyle her zaman ilk tercihimiz oldu. Mercedes-Benz Türk ile 2014 yılında yaptığımız anlaşma ile Atego ve Axor model toplam 98 adet, 2015 yılında da 69 adet kamyon teslim aldık. Son yaptığımız 151 araçlık anlaşma ile Mercedes-Benz araç sayımızı yaklaşık 650 adede çıkartıyoruz. Yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz ve Mercedes-Benz Türk ile işbirliğimizi bundan sonra da sürdürmeyi umuyoruz.”

Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Müdürü Haluk Burçin Akı ise “Bugün, birçok farklı sektörde etkin olan iş ortağımız Albayrak Grubu’na geniş ürün yelpazemizden ihtiyaca uygun kamyonlarımızı sunabiliyor olmanın gururunu yaşıyoruz. İlk kez bu yıl Comvex Fuarı’nda tanıtımını yaptığımız Mercedes-Benz Actros 1863 LS model aracımız, Türkiye’de bir ‘tek’ olma özelliği taşıyor. Aracımız konfor, güvenlik ve tasarımıyla ağır vasıta kullanıcılarının ihtiyaçlarına yanıt verecek özelliklerle donatıldı. Bu araçla birlikte Albayrak Grubu şirketlerinin faaliyetlerinde görev alacak toplam 151 adet kamyonumuzun hayırlı uğurlu olmasını dileriz” dedi.  

Mercedes-Benz Türk Albayrak Grubu Hassoy Otomotiv
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anadolu Isuzu 4 ile 25 adet otobüs teslim etti
Anadolu Isuzu 4 ile 25 adet otobüs teslim etti
Mercedes-Benz Türk’te önemli atama
Mercedes-Benz Türk’te önemli atama