Advert
Advert

6 bin 500 adetlik filosuna 55 adet Sprinter kattı

6 bin 500 adetlik filosuna 55 adet Sprinter kattı
Bu içerik 9929 kez okundu.

Transay Taşımacılık, Mengerler’den  55 adet Sprinter aldı. Mercedes-Benz Türk’ün Hadımköy’deki tesislerinde düzenlenen teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Pazarlama ve Satış Grup Direktörü Tufan Akdeniz, Transay Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Halim Aydın, Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Filo ve Kamu Satış Kısım Müdürü Soner Gönültaş, Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Filo Satış Koordinatörü Onurcan Tosun, Mercedes-Benz Türk Used1 İkinci El Satış Müdürü Faruk Özer, Mengerler İstanbul Genel Müdür Yardımcısı Burak Ataman, Mengerler İstanbul Hafif Ticari Araç Satış Müdürü Hüseyin Özcan, Transay Taşımacılık Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Aydın, Transay Taşımacılık Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Müdürü Muhteşem Akyüz ve Transay Taşımacılık Pazarlama Uzmanı Ünal Gürsoy katıldı.

Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Pazarlama ve Satış Grup Direktörü Tufan Akdeniz, teslimat töreninde yaptığı konuşmada, Transay’a yaptıkları 55 adet Sprinter teslimatının bu yıl tek seferde en yüksek alım olduğunu söyledi. Tufan Akdeniz, Türkiye hafif ticari araç sektöründeki paylarının geçen yıl ile aynı olduğunu ifade etti.

Transay Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Halim Aydın de yaptığı açıklamada, 1989 yılından bu yana personel servis taşımacılığı faaliyet gösterdiklerini söyledi. 300’ü aşkın kurumsal müşterilerine 300 adedi kendi öz malları olmak üzere toplam 6 bin 500 adetten oluşan araç filolarıyla hizmet verdiklerini kaydeden Halim Aydın, 2017 yılı hedeflerinin 15 milyon TL’lik yatırım yaparak yüzde 10 büyümek olduğunu kaydetti. Bu yatırımın 8.5 milyon TL’lik kısmını bugün yaptıkları 55 araçlık alımla hayata geçtiğini anlatan Halim Aydın, 2017’de de yatırımlarının devam edeceğini kaydetti.

Transay Taşımacılık Sprinter Tufan Akdeniz Halim Aydın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Cumhur akgun     2016-12-21 Hayırlısı çok ekmeğini yedim Allah utandırmasın halim bey slmlar
Cuma kızıllar     2016-12-20 Böyle güçlü bir firmada işim olsa çalışmaktan onur duyarım türkiyenin lojistik taşımacılıktaki gururu.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Endüstri 4.0'ın Türkiye Sanayisine Etkisi" Otokar'ın ev sahipliğinde konuşuldu
Sertrans Logistics Ar-Ge ve Bilgi Teknolojileri Müdürü Gürkan Demircan oldu
Sertrans Logistics Ar-Ge ve Bilgi Teknolojileri Müdürü Gürkan Demircan oldu