Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

700 araçtan oluşan dev filosunu Brisa’ya emanet etti

Martaş Grup 700 aracı kapsayan filosu için Brisa’nın filolara özel çözümler sunan danışmanlık ve hizmet paketi Profleet’i kullanacak.

700 araçtan oluşan dev filosunu Brisa’ya emanet etti
Bu içerik 10376 kez okundu.

Martaş Grup, Brisa ile yaptığı işbirliğiyle filo verimliliğini bir üst noktaya taşıdı. Brisa’nın geliştirdiği Profleet danışmanlık ve hizmet paketini kullanmaya başlayacak Martaş Grup; ürün, servis hizmetleri, özel hizmetler ve danışmanlık desteği alacak. Üç yıl sürecek işbirliği kapsamında Martaş Grup’un teknisyen ve şoförleri Brisa’nın uzmanları tarafından lastik eğitimi alacak.

İşbirliği sözleşmesinin imza töreni Martaş Yönetim Kurulu Başkanı Abdi Kurt ve Yönetim Kurulu Üyesi Okan Kurt, Brisa Genel Müdürü Yiğit Gürçay ve Brisa’nın Ankara bayisi Turan Lastik’in Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Turan’ın katılımıyla Sabancı Center’da gerçekleştirildi.

YİĞİT GÜRÇAY: “MARTAŞ GRUP’A VERECEĞİMİZ DESTEĞİ EN UYGUN MALİYETLERLE EN YÜKSEK PERFORMANS VE EN YÜKSEK VERİMLİLİK OLARAK ÖZETLEYEBİLİRİZ”

Martaş Grup ve Brisa yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Brisa Genel Müdürü Yiğit Gürçay, “Türk sanayisinde bir rol model olarak başlattığımız üretim şirketinden inovasyon şirketine dönüş sürecimizi kararlılıkla sürdürüyoruz. Hem sürdürülebilirlik, hem de digitalleşme alanındaki trendleri takip ederek, çevremize ve tüm paydaşlarımıza değer katacak projeler üretmeyi amaçlıyoruz. Yıllardır sunduğumuz filo yönetim çözümlerini tek çatı altında birleştiren Profleet kapsamında, filo müşterilerimizin operasyonel maliyetlerinde maksimum tasarruf sağlanmasına yönelik sürdürülebilir çözümler sunarak sosyal, ekonomik ve çevresel katma değerlerini yükseltiyoruz. İşbirliğimizle Martaş Grup’a vereceğimiz desteği en uygun maliyetlerle en yüksek performans ve en yüksek verimlilik olarak özetleyebiliriz. Bu vesileyle bize güvenen ve filo operasyonlarını Brisa çalışanlarının tecrübeli ellerine emanet eden Martaş Grup’a teşekkür ediyorum” dedi.

OKAN KURT: “. BRİSA İLE ÜÇ YILLIK BİR ANLAŞMA YAPTIK, DAHA UZUN YILLAR BU İŞBİRLİĞİNİ SÜRDÜRMEYİ ARZU EDİYORUZ”

İmza etkinliğinde konuşma yapan Martaş Grup Yönetim Kurulu Üyesi Okan Kurt ise, “1985 yılına dayanan Brisa olan iş ortaklığımız, bu işbirliği ile bir üst noktaya taşındı. Şirketimizin hızlı piyasada yaşayıp rekabet edebilmesi için filo verimliliği ve maliyet tasarrufu bizim için kritik noktalar. Profleet paketi ile Brisa’nın sunduğu hizmetlerin bize değer sağlayacağına inanıyoruz. Brisa ile üç yıllık bir anlaşma yaptık, daha uzun yıllar bu işbirliğini sürdürmeyi arzu ediyoruz” dedi. 

Brisa’nın iş ortaklarından Turan Lastik Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Turan ise “Martaş Grup ile yıllara dayanan güçlü bir iş ilişkimiz vardı. Kendi sektörlerinde öncü konumuna sahip bu iki güçlü kurumun bu kapsamlı işbirliğinden büyük mutluluk duyuyoruz”  dedi. 

Brisa Martaş Grup Yiğit Gürçay Okan Kurt Turan Lastik Hacı Turan Profleet
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lufthansa Cargo'dan başarılı partnerlerine ödül!
Lufthansa Cargo'dan başarılı partnerlerine ödül!
İşte Yeni DAF CF ve XF (Video Haber)
İşte Yeni DAF CF ve XF (Video Haber)