Advert
Advert
Advert
Advert

79 adet Actros ve Atego aldı, filosundaki araç sayısını 221 adede yükseltti

79 adet Actros ve Atego aldı, filosundaki araç sayısını 221 adede yükseltti
Bu içerik 11294 kez okundu.

Mercedes-Benz Türk, 50.yılında bu yıl yine 50.yılını kutlayan Deniz Nakliyat şirketi ile güçlerini birleştirdi. Mercedes-Benz Türk 1967 yılından bugüne nakliye ve lojistik alanlarında faaliyetlerini sürdüren, sektöründe deneyimli Deniz Nakliyat’a 79 adet Euro 6 motorlu yeni nesil Mercedes-Benz Actros ve Mercedes-Benz Atego aracı törenle teslim etti.

Actros 3242, Actros 3232, Actros 2632 ve Atego 1518 model toplam 79 araçla birlikte filosunu önemli ölçüde genişleten Deniz Nakliyat’ın 171 adedi Mercedes-Benz kamyon olmak üzere 221 aracı bulunuyor. PTT kargo taşımacılığı hizmetlerinde kullanılacak yeni araçlar, Mercedes-Benz Türk’ün geçtiğimiz yıl Mayıs ayında lansmanını yaptığı yeni ürün gamı içerisinde yer alan Euro 6 motorlu kamyon modellerinden sadece 4 tanesi. 

Mercedes-Benz Türk’ün tesislerinde gerçekleştirilen teslimat törenine Deniz Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Yük, Deniz Nakliyat Başkan Yardımcısı Coşkun Yük, Deniz Nakliyat Başkan Yardımcısı Akın Yük, Hasmer Otomotiv Genel Müdürü Orhan Karabudak ve Hasmer Otomotiv Kamyon Satış Müdürü Burak Ödül, Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Müdürü Bahadır Özbayır ve Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Müdürü Haluk Burçin Akı’nın yaptığı törende 2013 yılından bugüne devam eden işbirliği için Deniz Nakliyat yöneticilerine plaket takdim edildi.

Deniz Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Yük, satın aldıkları araçların anahtarlarını teslim alırken, “Deniz Nakliyat olarak 2013 yılından beri işbirliğimizi genişleterek güçlendirdiğimiz Mercedes-Benz Türk ürünlerini güvenilir olmaları, düşük emisyon değerlerine sahip olmaları, yakıt ekonomisi bakımından avantajlı olmaları sebebiyle hep tercih ettik. Euro 6 motorlu yeni ürün gamındaki ürünlerin üst seviyedeki kalitesini görmek bizleri heyecanlandırdı. Bu sebeple filomuzun önemli bir bölümünü daha güçlü ve daha ekonomik olan bu araçlardan oluşturduk.” şeklinde konuştu.      

Deniz Nakliyat Actros Atego Mercedes-Benz Türk Deniz Yük Coşkun Yük Akın Yük Haşmer Otomotiv Orhan Karabudak Burak Ödül Bahadır Özbayır Haluk Burçin Akı 50. yıl Euro 6 motorlu kamyon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anadolu Isuzu 4 ile 25 adet otobüs teslim etti
Anadolu Isuzu 4 ile 25 adet otobüs teslim etti
Mercedes-Benz Türk’te önemli atama
Mercedes-Benz Türk’te önemli atama