Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Adıyaman’a 20 adet 2+1 Maraton VIP

Adıyaman’a 20 adet 2+1 Maraton VIP
Bu içerik 2328 kez okundu.

Şehirlerarası karayolu yolcu taşımacılığında 2+1 otobüs yatırımında TEMSA ürünleri öncelikli tercih olmaya devam ediyor. TEMSA, Adıyaman Ünal Turizm’e 20 adet 2+1 Maraton VIP satışı gerçekleştirdi. TEMSA’nın Adana shoowromunda gerçekleşen araç teslim törenine Adıyaman Ünal Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ünsal Sönmüş, Yönetim Kurulu Üyeleri Zeynel Sönmüş, Murat Sönmüş, firma çalışanları Ahmet Taş, Mehmet Aktoprak, Bekir Aktoprak, Cengiz Koca, TEMSA Satış Direktörü Murat Anıl ve Satış Müdürü Baybars Dağ katıldı.

ÜNSAL SÖNMÜŞ: “YENİ SEZONDA HAYIRLI KAZANÇLAR”

Adıyaman Ünal Turizm’in 1986 yılında kurulduğuna ve şu anda 40 ili Adıyaman ile buluşturduğuna dikkat çeken Yönetim Kurulu Başkanı Ünsal Sönmüş, 20 adetlik 2+1 Maraton VIP yatırımı ile filolarındaki araç sayısının 30 olacağını belirtti. Ünsal Sönmüş, “TEMSA ile yaptığımız anlaşma ile 20 adetlik partinin ilk 5 adetini teslim aldık. 20 Mayıs’ta 3 araç daha filomuza katılacak. Ağustos ayına kalmadan 20 adetin tamamı filomuzda hizmet verir hale gelecek. Yeni bir sezona doğru adım atıyoruz. Ülkemiz göz önünde, ekonomi ve turizm göz önünde. İnşallah önümüzdeki süreçte yaşanan sorunlar, bu sıkıntılar biter ve tüm ülke olarak 7’den 70’e huzura kavuşur. Temennimiz kazasız, belasız bir sezon ve tüm sektör olarak hayırlı kazançlar yaşarız” dedi.

YOLCU KONFORUNU DA, CEBİNİ DE DÜŞÜNÜYOR

Yolcunun seyahat sürecinde artık özellikle 2+1 koltuklara sahip otobüsleri tercih ettiğini belirten Ünsal Sönmüş, “Yolcular yazıhanede bankoya yanaşıp, bilet alırken aracın 2+1 olup olmadığını soruyor. Yok dediğiniz zaman, komşu firmada varsa ona geçiyor. Yolcu hem konforunu hem de cebini düşünüyor. Sektör 2+1 otobüslere döndüğü için biz de bu yarışta geri kalmamak için 2+1 otobüs yatırımı yaptık” dedi.

TEMSA tercihinde en önemli etkeni de Ünsal Sönmüş şu şekilde açıkladı: “İhtiyaçlara en uygun piyasadaki 2+1 araç TEMSA’da var. 2+1 yatırımında TEMSA dışında bir marka söz konusu değil. Çünkü TEMSA’nın araçlarında koltuk sayısı diğer ürünlere göre daha fazla. Ayrıca bagaj kapasitesi de bizim ihtiyaçlarımıza cevap veriyor. Piyasada 2+1’de tercih edilen araç Maraton VIP oldu. Maraton VIP konforuna diyecek bir söz yok. Dört dörtlük araç. Kaptanlarımız taksiden daha konforlu diyorlar. Yakıt tüketiminde de TEMSA araçların avantaj sağladığını biliyoruz.”

MURAT ANIL: “ADIYAMAN ÜNAL TURİZM’E 20 MARATON VIP HAYIRLI OLSUN”

Araçların teslim töreninde konuşan TEMSA Satış Direktörü Murat Anıl da, karayolu yolcu taşımacılığı sektöründe 30 yılı geride bırakan Adıyaman Ünal Turizm ile 20 adetlik Maraton VIP satış işbirliğinden büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti. Maraton aracın sahip olduğu konfor ve teknolojik özelliklerle sektörün ihtiyaçlarına cevap verdiğine dikkat çeken Murat Anıl, “Yolcu seyahat sürecinde konforu en üst düzeyde yaşamak istiyor. İşletmeci de bu talebe cevap verecek, bu süreçte ona maliyet avantajı da kazandıracak aracı filosunda bulundurmak istiyor. 2+1 koltuk düzenine sahip Maraton VIP aracımız da, Safir Plus VIP aracımız da bu isteğe uygun araçlar. 2+2’de de Maraton ve Safir Plus araçlarımız tercih noktası olmaya devam ediyor. Yeni Maraton VIP araçlarımızın Adıyaman Ünal Turizm’e hayırlı olmasını ve bol kazanç getirmesini diliyorum. Sayın Ünsal Sönmüş’e de artık TEMSA’nın müşterisi değil, iş ortağı olduklarını sadece satış sürecinde değil, satış sonrası hizmet sürecinde her zaman yanlarında olduğumuzu ifade ediyor ve TEMSA markasını tercihlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Temsa Ünal Turizm 2+1 Maraton VIP Ünsal Sönmüş Zeynel Sönmüş Murat Anıl otobüs
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşte Yeni DAF CF ve XF (Video Haber)
İşte Yeni DAF CF ve XF (Video Haber)
Temsa'nın akıllı otobüsü Avenue IBUS şimdi daha akıllı!
Temsa'nın akıllı otobüsü Avenue IBUS şimdi daha akıllı!