Advert
Advert

Beşiktaş’ın olduğu her yerde TEMSA olacak

Beşiktaş’ın olduğu her yerde TEMSA olacak
Bu içerik 1048 kez okundu.

Şampiyonlar Ligi ve Süper Lig’de İstanbul’da oynadığı maçlarda Beşiktaş’ın yanında olan TEMSA, şimdi bu birlikteliği deplasman maçlarına da taşıyor. Geçtiğimiz yıl başlayan ve artarak büyüyen işbirliği süreci, düzenlenen basın toplantısı ile paylaşıldı. Futbolcular Fabricio Ramirez ve Dusko Tosic'in de yer aldığı basın toplantısına Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman ve TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik katıldı.

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, teslimat töreni sonrası düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, “Temsa ile geçtiğimiz yıl İstanbul içinde çıktığımız yolculuk, yeni anlaşma ile beraber Türkiye’nin dört bir köşesine, hatta Beşiktaş’ın uluslararası arenada yapacağı mücadelelerle ülke sınırlarını aşmış olacak. Bu yıl da hem lige, hem de UEFA Şampiyonlar Ligi’ne iyi bir başlangıç yaptık. Türkiye’nin değerli markalarından Temsa ile sponsorluk anlaşmamızı uzatmış olmaktan dolayı da çok mutluyuz. İşbirliğimiz neticesinde Beşiktaş’ın olduğu her yerde Temsa da bizlerle beraber olacak” şeklinde konuştu.

TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik, “Geçen yıl startını verdiğimiz işbirliğinde Temsa Maraton otobüsümüzle Beşiktaş Spor Kulübü’nün İstanbul ulaşımının sağlanmasına katkıda bulunuyorduk. Şimdi biz bu işbirliğini deplasmandaki mücadelelere de taşımaya karar verdik. Buradaki süreçte bize biraz da taraftarlar yol gösterdi.  Nasıl taraftarlar takımlarını hem yurtiçinde, hem yurtdışında deplasmanlarda oynanan zorlu maçlarda yanında olarak, yalnız bırakmıyorlar ve 12’inci oyuncu gibi takıma destek veriyorlarsa, biz de aynı desteği vermek ve deplasman maçlarında da Beşiktaş’ın yanında olmak istedik. Artık bundan sonraki süreçte Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’nde ve Süper Lig’de oynayacağı her deplasman maçında TEMSA yanında olacak. Bu işbirliği ile Türkiye’nin iki gurur verici markası yeni başarılara koşmak istiyor. Beşiktaş, Süper Lig’i son iki yıldır Şampiyon olarak tamamlıyor. TEMSA da son üç yıldır otobüs pazarının lider markası. Onun için ‘şampiyonların işbirliği büyüyor’ diyoruz” dedi.

Beşiktaş’ın bu yıl Şampiyonlar Ligi’ne Porto galibiyeti ile muhteşem bir başlangıç yaptığını belirten Dinçer Çelik, “Hepimiz, bütün Türkiye bu galibiyetten gurur duyduk. Dün akşam Leipzig ile oynanan ikinci maçta da Beşiktaş galip gelerek hepimize büyük bir mutluluk yaşattı. Biz bu mutlulukları yaşamaya devam edeceğiz, buna inanıyoruz. Beşiktaş’ın Süper Lig’de de şampiyonluk mücadelesi sürüyor. Beşiktaş’ın elde ettiği başarıların bir parçası olma imkânı veren bu güzel işbirliğinden büyük mutluluk duyuyoruz. Beşiktaş’a hem Süper Lig’de hem de Şampiyonlar Ligi’nde başarılar diliyoruz. Beşiktaş Basketbol Takımı’na da otobüs vererek sponsor olmak istiyoruz” dedi.    

 

Temsa Beşiktaş JK Fikret Orman Dinçer Çelik Fabricio Ramirez Dusko Tosiç otobüs Şampiyonlar Ligi Porto Leipzig
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Son 10 gündür ordinonun dünyanın hiçbir yerinde olmadığı söylendi, internette ordinonun kimin kullandığı kimin kullanmadığı belli”
“Son 10 gündür ordinonun dünyanın hiçbir yerinde olmadığı söylendi, internette ordinonun kimin kullandığı kimin kullanmadığı belli”
Lüks Artvin Seyahat filosuna 6 adet Tourismo kattı
Lüks Artvin Seyahat filosuna 6 adet Tourismo kattı