DAF 366
Renault Trucks (386)
Haber detayı LOGO ALTI 1 (THERMO KİNG 241)
spot altı (IVECO 47)

Beykoz Üniversitesi’nde “Lojistik Yönetimi ve Hukuki Boyutu” paneli düzenlenecek

Beykoz Üniversitesi’nde “Lojistik Yönetimi ve Hukuki Boyutu” paneli düzenlenecek

Beykoz Üniversitesi ve İstanbul Barosu Lojistik ve Taşıma Hukuku Komisyonu işbirliği ile 3 Mart’ta “Lojistik Yönetimi ve Hukuki Boyutu” konulu bir panel gerçekleştirilecek. Beykoz Üniversitesi Kavacık Yerleşkesi'nde yapılacak panelin açılış konuşmalarını Beykoz Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ruhi Engin Özmen, İstanbul Barosu Başkanı Av. Mehmet Durakoğlu, Beykoz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Durman, İstanbul Barosu Lojistik ve Taşıma Hukuku Komisyonu Başkanı Av. Egemen Gürsel Ankaralı yapacak.

Açılış konuşmalarının ardından; 2 oturum gerçekleştirilecek. Oturumlar ve konuşmacılar şu şekilde olacak:

1.OTURUM

Oturum Başkanı Prof. Dr. Mehmet Şakir ErsoyBeykoz Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Dekanı

Konuşmacılar:

Cavit UğurUTİKAD Genel Müdürü,“Lojistik Mevzuatı, Uygulamalar ve Gelecek”

Av. Burcu Çotuksökenİstanbul Barosu Lojistik Ve Taşıma Hukuku Komisyonu Üyesi / Beykoz Üniversitesi Öğretim Görevlisi Lojistik Sektöründe Asıl İşveren Alt İşveren İlişkisi ve Bu İlişkiden Doğan Davaların Yargıtay Kararlarına Yansıması” 

Yrd. Doç. Dr. Ezgi Uzel AydınocakBeykoz Üniversitesi İşletme Ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi, “Tehlikeli Maddelerin Taşınması ile İlgili Kurallar, Uygulamadan Kaynaklanan Sorunlar, Mevzuat ve ADR Karşılaştırması”

 2.OTURUM

 Oturum Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Ülgenİstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ticaret Hukuku Anabilim Dalı E. Başkanı/Türk Ticaret Kanunu’nu Hazırlayan Komisyon /Sigorta Hukuku Ve Taşıma Hukuku Alt Komisyonu Başkanı

Konuşmacılar

Av. Egemen Gürsel Ankaralıİstanbul Barosu Lojistik Ve Taşıma Hukuku Komisyonu Başkanı, İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi Öğretim Görevlisi, CMR Konvansiyonu ve CMR Sorumluluk Sigortaları”

 Yrd. Doç. Dr. Türkay Özdemir, İ.Ü Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi Öğretim Üyesi /Lojistik Hukuku Öğretim Üyesi, Lojistik Ve Taşıma Hukuku Derneği (LOTHED) YK Başkanı, “Montreal Konvansiyonunda Hava Taşıyıcısının Sorumluluğu”

 Prof. Dr. Kerim AtamerTürk Ticaret Kanunu’nu Hazırlayan Komisyon Üyesi, Karma Taşımalar”

 

Haber Yorumları

Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır.

Yorum Yazın

CAPTCHA security code

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

yükleniyor
yukarı çık