Advert
Advert

Ekol Lojistik çalışanları “Gönüllüler Günü”nü 38 gönüllülük projesini hayata geçirerek kutladı

Ekol Lojistik çalışanları “Gönüllüler Günü”nü 38 gönüllülük projesini hayata geçirerek kutladı
Bu içerik 1201 kez okundu.

Ekol Lojistik, 14 ülkede bulunan 6 bin 500 çok uluslu çalışanı ile “Ekol Gönüllüleri” projesini hayata geçirdi ve 5 Aralık Birleşmiş Milletler Gönüllülük Günü’nü “Ekol Gönüllülük Günü” olarak kutlamaya başladı.

“Ekol Gönüllüleri” projesi kapsamında fidan dikimi, yetiştirme yurdu ve hastane ziyaretleri, kan-kök hücre bağışı, mültecilere ve evsizlere yardım, okullara ve çocuklara kıyafet ve kitap bağışı, bakım evi ziyaretleri, oyuncak bağışları, açık artırma, mavi kapak toplama, engellilerle atölye çalışmaları, barınak ziyaretleri gibi geniş bir yelpazede Ekol çalışanları tarafından 14 ülkede birbirinden çok farklı coğraflarda, farklı dillerde, farklı ihtiyaçları karşılamak için toplam 38 gönüllülük projesi gerçekleştirildi.

Ekol Gönüllüleri’nin gerçekleştirdiği projelere ait fotoğraf ve videolar www.ekolvolunteers.com internet sitesinde sergilenmeye başlandı.

ARZU TAN: "5 ARALIK'I EKOL GÖNÜLLÜLER GÜNÜ OLARAK KUTLAMAYA DEVAM EDECEĞİZ*

İçinde bulundukları çevreye ve topluma değer katarak iz bırakmayı hedeflediklerini belirten Ekol Lojistik Kurumsal Pazarlama ve İletişim Direktörü Arzu Tan; "Ekol olarak toplumun geleceğine olumlu katkı sağlamak" ilkesiyle kurumsal sosyal sorumluluk politikamızı güncelledik ve 5 Aralık Birleşmiş Milletler Dünya Gönüllülük Günü’nden yola çıkarak, 5 Aralık’ta Ekol Gönüllülük Günü’nü kutlamak için çalışmalar başlattık. Bu çalışmamız ile tüm çalışanlarımızın kendi bulundukları ülke veya bölgenin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak  departman, tesis ya da ülke müdürlüğü olarak hareket edip bir gönüllülük projesini gerçekleştirmelerini teşvik ettik.Tek bir Ekol ruhu ile dünyanın her bir noktasına dokunmayı hedefledik. Bu sene ilkini gerçekleştirdiğimiz “Ekol Gönüllüleri” projelerimizi sürdürülebilir kılmak adına, çalışmalarımızı heyecanla yürütürken, her yıl 5 Aralık’ta Ekol Gönüllülük Günü’nü kutlamaya devam edeceğiz.”

 

Ekol Lojistik Gönüllüler Günü Ekol Gönüllülük Günü Arzu Tan Ekol Gönüllüleri www.ekolvolunteers.com
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mercedes-Benz Türk’ün “Her Kızımız Bir Yıldız” eğitime destek projesi 13 yıldır devam ediyor
Mercedes-Benz Türk’ün “Her Kızımız Bir Yıldız” eğitime destek projesi 13 yıldır devam ediyor
​“Forwarderların gelirlerini yüzde 70 artırıyoruz!”
​“Forwarderların gelirlerini yüzde 70 artırıyoruz!”