Advert
Advert
Advert
Advert

Filosuna Mercedes-Benz Vito’lar kattı, VIP transferde hedef büyüttü

Filosuna Mercedes-Benz Vito’lar kattı, VIP transferde hedef büyüttü
Bu içerik 2808 kez okundu.

A Organizasyon Hizmetleri (A Trans), Has Otomotiv’den 10 adet Mercedes-Benz Vito teslim aldı. Bu teslimatla birlikte VIP transfer alanında hizmet veren A Trans’ın filosundaki araç sayısı 40 adede yükseldi.  10 adet Vito’nun teslimatı ile ilgili Has Otomotiv’in Hadımköy’deki tesislerinde düzenlenen törene Has Otomotiv Hafif Ticari Araç Satış Müdürü Osman Çoban, A Trans Genel Müdür Yardımcısı Nedim Yılmaz, Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araç Filo Satış Koordinatörü Onurcan Tosun, A Trans Operasyon Müdürü Fırat Baydağ, Has Otomotiv Pazarlama ve İletişim Sorumlusu Onur Gür, Has Otomotiv Hafif Ticari Araç Satış Danışmanı Nalan Şimşekli, Has Otomotiv İdari İşler Sorumlusu Ali Cengiz Bal ve diğer yöneticiler katıldı.

A Trans Genel Müdür Yardımcısı Nedim Yılmaz, teslimat töreninde yaptığı açıklamada, VIP transferi sektöründe yeni bir firma olduklarını ancak kısa zamanda önemli gelişim gösterdiklerini söyledi. Şu an filolarında 40 adet araç bulunduğunu belirten Nedim Yılmaz, 2017 yılı içinde 50 araç daha almayı planladıklarını kaydetti. 3-4 yıl içinde sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı hedeflediklerini anlatan Yılmaz, İstanbul dışında yaz sürecinde 5-6 ilde daha organize olacaklarını belirtti.

Bu yıl 35 bin transfer gerçekleştirdiklerini ifade eden Yılmaz, hedeflerinin 100 bin bandını aşmak olduğunu söyledi. VIP transfer alanında İstanbul’un 3 firmasından biri olmak için çalışmalar yürüttüklerini kaydeden Yılmaz, İstanbul’dan yıllık VIP müşteri potansiyelinin 1 milyon, Türkiye genelinde ise 4 milyon olduğunu ifade etti. Yılmaz, açıklamasında son olarak “İllerdeki performansımıza göre 250-300 adetten oluşan bir filo kurmak istiyoruz” dedi. 

(Soldan sağa) A Trans Operasyon Müdürü Fırat Baydağ ve A Trans Genel Müdür Yardımcısı Nedim Yılmaz

Has Otomotiv Vito A Trans Osman Çoban Nedim Yılmaz Onurcan Tosun Fırat Baydağ Onur Gür Nalan Şimşekli Ali Cengiz Bal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anadolu Isuzu 4 ile 25 adet otobüs teslim etti
Anadolu Isuzu 4 ile 25 adet otobüs teslim etti
Mercedes-Benz Türk’te önemli atama
Mercedes-Benz Türk’te önemli atama