Advert
Advert
Advert
Advert

Filosundaki Tırsan treyler sayısını 45’e yükseltti

Filosundaki Tırsan treyler sayısını 45’e yükseltti
Bu içerik 1257 kez okundu.

Tırsan Treyler, Öz Güler Uluslararası Taşımacılık’a 8 adet Tırsan SNS Brandalı Maxima teslimatı yaptı. Araçların satışı Tırsan Hatay bayisi Hatay Has Otomotiv tarafından gerçekleştirildi.

Tırsan Treyler, 30 Kasım’da Adapazarı fabrikasında yapılan tören ile Öz Güler Uluslararası Taşımacılık’a 8 adet Tırsan SNS Brandalı Maxima teslim etti. Yapılan teslimat törenine Öz Güler Uluslararası Taşımacılık Ortaklarından Mehmet Nuri Güler, Hatay Has Otomotiv Satış Şefi Mehmet Ali Zubaroğlu ve Tırsan Bayi Satış Yöneticisi Ersin Şeker katıldı.

Hatay merkezli firma, müşterilerine komple ve parsiyel kuru yük hizmeti sunuyor. Öz Güler Uluslararası Taşımacılık ortaklarından Mehmet Nuri Güler, teslimat töreninde yaptığı açıklamada, 2006 yılından beri müşterilerine nakliye ve depolama hizmetleri sunduklarını söyledi. Yeni aldıkları araçlarla filolarındaki Tırsan markalı ürün sayısının 45’e yükseldiğini belirten Güler, Tırsan’ı tercih etme nedeni şöyle anlattı: “1996 yılından bu yana Tırsan ürünlerini kullanıyoruz. Filomuzda başka treyler markaları da bulunuyor. Bu nedenle Tırsan ile diğer markalar arasındaki farkı çok iyi görebiliyoruz.  Tırsan ikinci el değeri, sağlamlığı, uzun ömürlülüğü ile hep öne çıkıyor. Bundan sonraki alımlarımızda da ilk tercihimiz Tırsan olacaktır” dedi.

Tırsan Treyler Öz Güler Uluslararası Taşımacılık Mehmet Nuri Güler Hatay Has Otomotiv Mehmet Ali Zubaroğlu Ersin Şeker
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 5 farklı firma ve kuruma 22 adet otobüs teslim etti
5 farklı firma ve kuruma 22 adet otobüs teslim etti
İşte kış aylarında güvenli sürüş tavsiyeleri…
İşte kış aylarında güvenli sürüş tavsiyeleri…