Advert
Advert

Filosunu Iveco Stralis çekiciler ile güçlendirdi "Yatırıma devam edeceğiz" dedi

Iveco yetkili satıcısı Iveco Otomotiv, Fırat Uluslararası Taşımacılık’a satışını gerçekleştirdiği 3 adet Stralis çekiciyi teslim etti.

Filosunu Iveco Stralis çekiciler ile güçlendirdi
Bu içerik 1569 kez okundu.

3 adet Iveco Stralis AT440S46 TP çekicinin  teslim edildiği törene Osman Gümüş ile Iveco yetkili satıcısı Iveco Otomotiv’in Satış Müdürü Hasan Yıldırım ve Ağır Vasıta Satış Sorumlusu Ertuğrul Korkmaz katıldı.

FİLOSUNDA 43 ADET ARAÇ BULUNUYOR

Iveco Otomotiv’in merkezinde düzenlenen teslimat töreninde konuşan Osman Gümüş şunları söyledi: “Fırat Uluslararası Taşımacılık, 1995 yılında Fahrettin Gümüş tarafından İstanbul’da kuruldu. O tarihten beri, başta ağırlıklı olarak Almanya olmak üzere merkezi Avrupa ülkelerine özmal araçlarımız ile ihracat, ithalat taşıması yapıyoruz. İstanbul haricinde Mersin’de ofisimiz ve garajımız bulunmakta. Merkezimiz İstanbul Orhanlı’da, ofis binasının yanında da 10 bin metrekare alana sahip depomuz bulunuyor. Iveco ile 2014’te başlayan ticari ilişkimiz yeni araçlarla devam ediyor. Önümüzde dönem de çekici alımlarında işbirliği yapmayı düşünüyoruz.”

“TOPLAM SATINALMA MALİYETİNİN UYGUNLUĞU”

Filolarının gücünü daha da artırmak için 2017 yılında da yatırımlarını devam ettireceklerini belirten Osman Gümüş, “Bildiğimiz ve kullanmakta olduğumuz marka ile yolumuza devam ediyoruz. Toplam satınalma maliyetinin uygunluğu, uygun servis maliyetleri ve özellikle düşük yakıt sarfiyatı bizi Iveco’ya yönlendiren temel sebeplerdir. Son yıllarda yollarda ciddi anlamda görülmeye başlayan Iveco araçlar 2. El değerinin de yükseliş trendini yansıtmaktadır. Bu da bizler için olumlu geri dönüş olacağının göstergesi niteliğindedir” dedi.

 

Iveco Stralis Osman Gümüş Iveco Otomotiv Ertuğrul Korkmaz Hasan Yıldırım Fırat Uluslararası Taşımacılık Fahrettin gümüş teslimat çekici
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Endüstri 4.0'ın Türkiye Sanayisine Etkisi" Otokar'ın ev sahipliğinde konuşuldu
Sertrans Logistics Ar-Ge ve Bilgi Teknolojileri Müdürü Gürkan Demircan oldu
Sertrans Logistics Ar-Ge ve Bilgi Teknolojileri Müdürü Gürkan Demircan oldu