Advert
Advert
Advert
Advert

Ford Trucks’tan “çekici ve kamyon” kampanyası!

Ford Trucks, Ekim ayında düzenlediği kampanya ile müşterilerinin yükünü paylaşmaya devam ediyor. Ticari araçlarda uygulanmaya başlanan ÖTV muafiyetiyle birlikte, Ford Trucks her yeni araç alımında, MTV ve faiz oranını karşılıyor, taksit ödemelerini ise 2017’ye erteliyor.

Ford Trucks’tan “çekici ve kamyon” kampanyası!
Bu içerik 1677 kez okundu.

FORD TRUCKS’TA MTV,  FAİZ VE ÖDEME YOK

Ford Trucks, hayalindeki araca sahip olmak isteyen müşterilerinin karşısına çok cazip bir kampanyayla çıkıyor. Ticari araç sahiplerine getirilen ÖTV muafiyetiyle birlikte kampanya kapsamında araç başına MTV bedeli kadar indirim uygulanıyor. 2015 model Çekici ve 2016 model Çekici, İnşaat & Yol kamyonu araçlarında ise 100 bin TL’ye 12 ay yüzde 0 faizli, taksit erteleme destekli kredi kampanya sunuluyor.  Ford’dan yapılan açıklamada kampanyanın; 6x2 yataklı kabin ve 8x2 yol kamyonlarında geçerli olduğu, 4x2 ve yataksız kabin 6x2 araçlarda geçerli olmadığı belirtildi. Ford Trucks araç sahibi olanlar, kredi taksitlerini 2 ay ertelemeli olarak Ocak ayında ödemeye başlıyorlar.

2. EL’DE GÜVENLİ VE AVANTAJLI ALIŞVERİŞ

TruckMarket ile 2. el ağır ticari araçlarında güvenin adresi Ford Trucks, ikinci elde de büyük fırsatlar sunuyor. Garantili, ekspertiz raporlu 1846T Çekiciler 120 bin TL’ye 24 ay, 0 faiz fırsatıyla satın alınabiliyor. 1838T çekiciler ise 100 bin TL’ye 24, ay 0 faiz fırsatıyla sunuluyor.

Ekspertiz raporlu ve Ford Trucks güvencesine sahip olan her marka ve model 2. el ağır ticari araçlarda ise 70 bin TL’ye 24 ay vade ve 0 faiz fırsatı sunuluyor.

SATIŞ SONRASI İÇİN YENİ AVANTAJLAR

Ford Trucks’ın garanti süresi dolan, tüm Ford Trucks çekici ve kamyonları için çok cazip bir kampanyası bulunuyor. Ekoservis Paketi adıyla sunulan bu fırsatla, Ford Trucks yetkili servislerine gelen araçların yağ ve filtre değişimi 349TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla yapılabiliyor. Ekim ayında Ekoservis paketi alan müşteriler, sadece 100 TL fark ödeyerek iç ve dış hava filtresini değiştirebiliyor.

Fren paketi kapsamında da avantajlı fırsatlar Ford Trucks müşterilerini bekliyor. Fren paketi kampana dahil fiyatı, teker başına 2000 TL yerine 750 TL, kampana hariç fiyatı teker başına 1200 TL yerine 500 TL’ye müşterilerini bekliyor.

Araçlarını kışa hazırlayacak olan Ford Trucks müşterileri ise “Kış Paketi” kapsamında 180 Amper Akü’ye 1000 TL yerine 450 TL’ye sahip olabilecek ve 2 akü alan müşteriler ise silecek setine ücret ödemeyecek.

Ford Trucks kampanya kamyon çekici
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 5 farklı firma ve kuruma 22 adet otobüs teslim etti
5 farklı firma ve kuruma 22 adet otobüs teslim etti
İşte kış aylarında güvenli sürüş tavsiyeleri…
İşte kış aylarında güvenli sürüş tavsiyeleri…