Advert
Advert

İşte Yılın Kaptan Şoförü!

“Yılın Kaptan Şoförü Ödülü”nün 2016 yılı sahibi belli oldu. Kaptanlar Kulübü'nün düzenlediği halk oylamasında üç haftada 50.000'e yakın oy kullanıldı. Hak oylamasında, en çok oyu alan Astor Turizm'den Mehmet Taylan, 2016 Yılın Kaptan Şoförü seçildi.

İşte Yılın Kaptan Şoförü!
Bu içerik 3808 kez okundu.

Şehirlerarasından kentiçine, servisten turizme kadar tüm otobüs kaptanlarını bir çatı altında toplayan Kaptanlar Kulübü, 2016 Yılın Kaptan Şoförünü belirlemek amacıyla başlattığı halk oylamasını 1 Şubat itibariyle sonuçlandırdı. Kulübün resmi sitesi  "http://www.kaptanlarkulubu.org/"www.kaptanlarkulubu.org adresinde, daha önce 2016 yılında Ayın Kaptan Şoförü seçilmiş kaptanlar arasında başlatılan halk oylamasında üç hafta gibi bir sürede 50bine yakın oy kullanıldı. Oylama sonucunda, en çok oyu alan Şanlıurfa Astor Turizm'den Mehmet Taylan 2016 Yılın Kaptan Şoförü seçildi. Taylan, Yılın Kaptan Şoförü ödülünü 7 Mart 2017'de İstanbul'da düzenlenecek törenle alacak.

Şanlıurfa Astor Turizm kaptan şoförü Mehmet Taylan, 1977 Şanlıurfa Suruç doğumlu. Taylan; Astor Turizm'den önce, Yeni Diyarbakır ve Suruç Seyahat firmalarında çalıştı. Meslekte 17.yılını tamamlayan Mehmet Taylan, halen Şanlıurfa firmalarından Astor Turizm'de çalışmaktadır. Sinema, spor ve yüzme hobileri olan Taylan, evli ve 5 çocuk babasıdır.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kaptanlar Kulübü kurucu koordinatörleri Ekrem Özcan ve Kemal Karayormuk; “Başta aday kaptanlarımız olmak üzere sektörümüzün halk oylamasına ilgisi muazzamdı. Aday kaptanlarımız oylama sürecinde Yılın Kaptan Adayı gösterilmenin haklı gururunu yaşadılar; aileleriyle, yolcularıyla, sektördeki arkadaşlarıyla bunu paylaştılar. Bu süreçte onların mutluluğuna şahit olmanın bile tüm emeklere değdiğini düşünüyoruz. Yılın Kaptanı seçilen Şanlıurfa'dan Mehmet Kaptanımızı da tebrik eder, başarılarının devamını dileriz” dedi. 

Kaptanlar Kulubü Yılın Kaptan Şoförü 2016 Şanlıurfa Astor Turizm Mehmet Taylan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
muslum sonmez     2017-02-01 Basta yilin kaptani secilen kaptan mehmet taylan olmak uzeri tum taptanlarimiza kazasiz yolculuklar dilerim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Son 10 gündür ordinonun dünyanın hiçbir yerinde olmadığı söylendi, internette ordinonun kimin kullandığı kimin kullanmadığı belli”
“Son 10 gündür ordinonun dünyanın hiçbir yerinde olmadığı söylendi, internette ordinonun kimin kullandığı kimin kullanmadığı belli”
Lüks Artvin Seyahat filosuna 6 adet Tourismo kattı
Lüks Artvin Seyahat filosuna 6 adet Tourismo kattı