Advert
Advert
Advert
Advert

Isuzu en iyi teknisyenlerini seçti!

Isuzu en iyi teknisyenlerini seçti!
Bu içerik 886 kez okundu.

Anadolu Isuzu’nun gelenekselleşen “T1 Teknisyenler Yarışması” sonuçlandı. Türkiye genelinde 120 servis arasından büyük finale kalan 6 ekibin mücadelesinde Ege Otomotiv (Denizli) birinci, Merkez Servis (Kocaeli ) ikinci ve Çelik Dizel (İstanbul) da üçüncü oldu.. Yarışmada ayrıca bireysel puanları ile derece giren ve yılsonunda Japonya ve Tayland’da yapılacak I-1 Grand Prix yarışmasında Türkiye’yi temsil edecek 4 teknisyen de belli oldu.

Tüm Türkiye’den 120 servisin 4 farklı etapta yarıştığı 2016 T1 Teknisyenler Yarışması’nda finale kalan 6 ekip geçtiğimiz hafta büyük final için karşı karşıya geldi.

Akademi Isuzu’ da yapılan ve tam gün süren büyük finalde; Turan Doğan ve Emin Kas ile Çelik Dizel ( İstanbul ), Ali Metin ve Veli Gül ile Ege Otomotiv  ( Denizli ), Faris Kızılsoy ve Mikail Güvenç ile Güvensoy Oto  ( Muş), Mustafa Derici ve Çetin Katırcıoğlu ile Mekanik Oto ( İstanbul ), Serkan Kanlıkuyu ve Harun Beşiroğlu ile Merkez Servis ( Kocaeli ) ve Yusuf Kenan Kurt, Mustafa Ünal ile Ünallar  ( Manisa ) teknik ekipler jüri önünde teorik ve pratik konularda soruları yanıtlayıp bilgi ve yeteneklerini sergilediler.

Büyük bir çekişme içinde ve oldukça heyecanlı geçen finalde Ege Otomotiv’i (Denizli) Birinci, Merkez Servisi  ( Kocaeli ) ikinci ve Çelik Dizel’i ( İstanbul) üçüncü olarak ilan eden jüri yılsonunda Japonya ve Tayland’da yapılacak I-1 Grand Prix yarışmasında Türkiye’yi temsil edecek ekipleri de açıkladı.

Birbirinden yetenekli servis elemanlarını değerlendirirken jüri bir hayli zorlanırken, büyük yarışmalarda Türkiye’yi temsil edecek ekip şu isimlerden oluştu: Ali Metin ve Veli Gül (Ege Otomotiv - Denizli ), Serkan Kanlıkuyu ( Merkez Servis Kocaeli )  ve Mustafa Derici ( Mekanik Oto İstanbul ).

Merkez Servis’ten ( Kocaeli ) Harun Beşiroğlu’ nun yedek olarak yer alacağı ekip  yılsonuna kadar Eğitim mühendisi Göktuğ Uyan’ın koçluğunda Japonya ve Tayland’daki büyük finale hazırlanacak.      

Anadolu Isuzu T1 Teknisyenler Yarışması Ege Otomotiv Çelik Dizel 1 Grand Prix
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 5 farklı firma ve kuruma 22 adet otobüs teslim etti
5 farklı firma ve kuruma 22 adet otobüs teslim etti
İşte kış aylarında güvenli sürüş tavsiyeleri…
İşte kış aylarında güvenli sürüş tavsiyeleri…