Advert
Advert

Kamyondaki yüke göre rota çiziyor

TomTom, kamyon sürücüleri için Trucker 6000 Ömür Boyu Sürüm’ü tanıttı. Trucker 6000, hiçbir ek ücret ödemeden sürücülerin ömür boyunca canlı trafik bilgisi ve hız kamerası uyarılarını almasını sağlıyor. Sürücüler yola çıkmadan önce kamyonun ağırlığı ve yüküne göre rota oluşturuyor.

Kamyondaki yüke göre rota çiziyor
Bu içerik 7864 kez okundu.

TomTom, güvenilir bir yol arkadaşı cihaz isteyen profesyonel kamyon sürücüleri için yeni navigasyon cihazı Trucker 6000’i tanıttı. TomTom TRUCKER 6000 Ömür Boyu Sürümü, kamyon sürücülerine tek bir pakette doğru araç navigasyonu, hız kamerası uyarıları, harita güncellemeleri ve canlı trafik bilgilerini sunuyor. Sahip olduğu gömülü SIM ile yurt dışında bile sürücülere yerel sürüşleri kadar rahat ve kaygı duymayacakları bir sürüş sağlıyor.

AĞIRLIĞA GÖRE ROTA OLUŞTURUYOR

Kamyon sürücüleri artık yola çıkmadan önce MyDrive ile bilgisayarları veya cep telefonları üzerinden yolculuklarını planlayabiliyor. Böylece sürücü koltuğuna oturduklarında navigasyon cihazları programlanmış olarak hazır olarak onları bekliyor. MyDrive mükemmel bir rota bulmak için kamyon ağırlığı, türü, boyutu ve kargoyu bile dikkate alıyor. TomTom'un son derece doğru trafik bilgilerinden oluştuğu için ulaşılacak yere varmak sorunsuz oluyor.

TomTom Kurucusu ve Genel Müdürü Corinne Vigreux konuyla ilgili şunları söyledi: “Biz profesyonel sürücüler için verimliliğin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu düşünce ile TomTom TRUCKER 6000 Ömür Boyu Sürüm’ü yarattık. Ayrıca sürücülerin ek hizmetler ve gelecekte oluşabilecek dolaşım ücretleri konusunda bir ücret ödeme endişesi yaşamak istemiyorlar. Bu lansman ile bu konuya da bir çözüm getirmiş olduk."

kamyon yük Tomtom kamyon sürücüsü Trucker 6000 MyDrive Corinne Vigreux
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Son 10 gündür ordinonun dünyanın hiçbir yerinde olmadığı söylendi, internette ordinonun kimin kullandığı kimin kullanmadığı belli”
“Son 10 gündür ordinonun dünyanın hiçbir yerinde olmadığı söylendi, internette ordinonun kimin kullandığı kimin kullanmadığı belli”
Lüks Artvin Seyahat filosuna 6 adet Tourismo kattı
Lüks Artvin Seyahat filosuna 6 adet Tourismo kattı