Advert
Advert
Advert
Advert

Kardex Remstar, Türkiye’de Yüzde 10 Büyüdü

Otomatik depolama sistemleri üreticisi Kardex Remstar, Türkiye operasyonlarında yüzde 10 büyüme gösterdi. Türkiye’nin 2016’da yüzde 3 civarında büyümesi beklenirken, bu rakamın 3 katı büyüme gösteren Kardex Remstar 2017 yılında da hız kesmeden yine en az yüzde 10 büyümeyi hedefliyor.

Kardex Remstar, Türkiye’de Yüzde 10 Büyüdü
Bu içerik 869 kez okundu.

Türkiye’de depo otomasyonu denince akla gelen ilk firmalardan olan Kardex Remstar, ekonomide 2016 yılını yüz güldüren rakamlarla geride bıraktı. Otomatik depolama ve geri alma sistemlerinin dünyadaki lider üreticisi Kardex Remstar, 2016 yılında yüzde 10 büyüme gösterdi. Ülkenin yüzde 3 olan büyüme rakamının üzerinde bir büyüme yakalayan Kardex Remstar, 2017 yılında da yüzde 10 büyümeyi hedefliyor.

Otomotivden lojistiğe, savunma sanayinden sağlık sektörüne, makina üretimden havacılığa, e-ticaret’ten saatçiliğe kadar pek çok farklı sektöre ürün ve çözümler sunan Kardex Remstar, otomatik akıllı dikey depolama sistemlerinin mucidi olarak hizmetlerine devam ediyor.

YENİ HEDEF PERAKENDE SEKTÖRÜ

Türkiye ekonomisinin yüzde 3 büyüme oranına karşılık kendilerinin yüzde 10’luk büyüme göstermelerinin gurur verici olduğunu ifade eden Kardex Remstar Ülke Müdürü Emre Yenal, yılın ikinci yarısında özellikle otomotiv ve savunma sanayindeki üretim artışına bağlı yan sektörlerin, büyümelerindeki önemli faktör olduğuna dikkat çekti. Kardex Remstar Ülke Müdürü Emre Yenal şu bilgileri verdi: Yeni dönemde perakende sektörü Kardex Remstar’ın hedef sektörü olacak. Çünkü Kardex Remstar olarak, satışların artmamasından dertli perakendeciye çözüm getirmek istiyoruz. Düşen kar marjları ve artan maliyetler nedeniyle; tasarruf, zaman ve maliyet kazanacakları özel depolama çözümlerimizi perakendenin hizmetine sunacağız. Kardex Remstar’ın depolama çözümleri ile perakende sektörüne zamandan tasarruf, artan verimlilik, sıfır hata payı ve alan tasarrufu ile modern çalışma koşulları sunacağız.“

Otomatik Depolama Kardex Remstar Emre Yenal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anadolu Isuzu 4 ile 25 adet otobüs teslim etti
Anadolu Isuzu 4 ile 25 adet otobüs teslim etti
Mercedes-Benz Türk’te önemli atama
Mercedes-Benz Türk’te önemli atama