DAF 366
Renault Trucks (386)
Haber detayı LOGO ALTI 1 (THERMO KİNG 241)
spot altı (IVECO 47)

Mercedes-Benz Türk’ten 7 firmaya otobüs teslimatı

Mercedes-Benz Türk’ten 7 firmaya otobüs teslimatı

ASTOR TURİZM MERCEDES-BENZ İLE YAZA HAZIR

Mercedes-Benz Türk bayii Koluman Tarsus tarafından Astor Turizm’e satışı gerçekleşen 2 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD Adnan Asoğlu’na teslim edildi. Asoğlu, Mercedes-Benz araçlarının müşterilerin beklentilerini aştığını, bu yönüyle Mercedes-Benz’in kalitede öncü olduğunu belirtti. Araçların düşük yakıt sarfiyatının, düşük işletme maliyetlerinin ve dayanıklılığının Mercedes-Benz kalitesi ile birleştiğinde ortaya çıkan sonucundan çok memnun olduklarını, bu nedenle de her zaman yıldızın ilk tercihleri olacağını ekledi.

NESİLDEN NESİLE SÜREN MERCEDES-BENZ GELENEĞİ BOZULMADI

Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Conecto İlyas Günel ve Bünyamin Günel’e teslim edildi. Teslimat esnasında İlyas ve Bünyamin Günel, üç nesildir Mercedes-Benz araçlarını tercih ettiklerini, araçların sorunsuz çalışması ve düşük yakıt sarfiyatı tercihlerinde önemli rol oynadığını belirtti.

BEKTAŞLAR TURİZM YİNE MERCEDES-BENZ DEDİ

Mercedes-Benz Türk bayii Koluman Ankara tarafından Bektaşlar Turizm’e satışı gerçekleşen 2 adet Mercedes-Benz Travego 15 SHD ve 1 adet Tourismo 16 RHD Enver Bektaş’a teslim edildi. Bektaş teslimat esnasında Travego araçlarını genişliği, iç hacmi, yakıttaki cimriliği ve yüksek konfor algısı nedeniyle tercih ettiklerini ve Travego araçlarının müşteri beklentilerini fazlasıyla karşıladığını; 2017 yılında Tourismo Euro 6 araç yatırımlarına devam edeceklerini belirtti. Bektaş, toplamda satın aldıkları 5 aracın 3 adedini teslim aldıklarını, kalan 2 adedini de Mayıs ayında teslim alacaklarını ekledi.

MERCEDES-BENZ, DÜŞÜK YAKIT SARFİYATINDA YİNE ÖNCÜ OLDU

Mercedes-Benz Türk bayii Mengerler Sivas tarafından Malatya Medine’ye satışı gerçekleşen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD firma sorumlusu Mehmet Şenaldı ve Ramazan Keskin’e teslim edildi. 2017 yılına hızlı yatırımlarla giren Malatya Medine Turizm’in aldığı 5 adet Tourismo 16 2+1 RHD araçların beşinci adedinin teslim alan Şenaldı ve Keskin, Mercedes-Benz araçlarının kalitesinin, dayanıklılığının, düşük işletme maliyetlerinin ve yakıt ekonomisinin tercihlerinde etkili olduğunu belirtti.

MARDİN SEYAHAT’İN KALİTEDE TERCİHİ MERCEDES-BENZ OLDU

Mercedes-Benz Türk bayii Koluman Gaziantep tarafından Mardin Seyahat’e satışı gerçekleşen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD Cemal Yılmaz’a teslim edildi. Filolarını yalnızca Mercedes-Benz ile güçlendiren Mardin Seyahat, Mercedes-Benz araçlarını yakıt cimriliği ve dayanıklılığı nedeniyle tercih ettiklerini belirtti. 

BİREYSEL OTOBÜS İŞLETMECİLERİN TERCİHİ DE YILDIZDAN YANA

Mercedes-Benz Türk bayii Mengerler İzmir tarafından Pamukkale Turizm’e satışı gerçekleşen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD Pamukkale Turizm bireysel otobüs işletmecisi Zekeriye Yılmaz’a teslim edildi. Teslimat esnasında Yılmaz, aldıkları bu araçla araç parklarındaki Tourismo sayısını dörde çıkarttıklarını ve 2017 yılında yatırımlarına devam edeceklerini belirtti. Tourismo araçların düşük yakıt ve işletme maliyetleri ve dayanıklılığı nedeniyle tercihleri olduğunu ve araçlardan çok memnun olduklarını belirtti.

KONFOR DENİNCE AKLA GELEN İLK İSİM YİNE MERCEDES-BENZ OLDU

Mercedes-Benz Türk bayii Mengerler Ankara tarafından Doğan Nur Turizm’e satışı gerçekleşen 2 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD Mengerler Ankara Satış Müdürü Şenay Güngör tarafından Doğan Nur Turizm firma ortaklarından Ali Kör’e teslim edildi. Hatay bölgesinin gözde firmalarından olan Doğan Nur Turizm, 2017 yılındaki yatırımlarına Mercedes-Benz ile devam edeceklerini belirtti. Kör, yeni nesil Euro 6 Mercedes-Benz araçlarının teknolojideki öncülüğünden duydukları memnuniyeti dile getirdi ve aynı zamanda Mercedes-Benz araçlarının yüksek kalite algısı sayesinde yolcularına daha konforlu ve rahat bir yolculuk sağlamaktan gurur duyduklarını belirtti.

Haber Yorumları

Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır.

Yorum Yazın

CAPTCHA security code

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

yükleniyor
yukarı çık