Advert
Advert

Pirelli, 400’den fazla aracı olan Ebam Uluslararası Nakliyat’ın lastiklerini yönetecek

Pirelli Endüstriyel Lastikler’in üreticisi TP Endüstriyel ve Ticari Lastikleri A.Ş., Ebam Uluslararası Nakliyat ile işbirliği gerçekleştirdi. Bu TP Endüstriyel Lastikler’in tarihinde ilk defa km başına fiyat (PPK) verdiği bir anlaşma oldu.

Pirelli, 400’den fazla aracı olan Ebam Uluslararası Nakliyat’ın lastiklerini yönetecek
Bu içerik 1883 kez okundu.

TP Endüstriyel ve Ticari Lastikleri ile Ebam Uluslararası Nakliyat işbirliğine imza attılar. TP Endüstriyel Lastikler Ebam ile km başına fiyat vererek tarihinde bir ilke imza atarken lastiklerine olan güvenini de gözler önüne serdi.

Ağırlıklı olarak Almanya hattında faaliyet gösteren Ebam,İtalya, İngiltere, Avusturya, Benelux ve İsviçre’ye de seferler düzenliyor. Ebam, 400’ün üzerindeki araç filosunun lastik yönetimi ile ilgili olarak TP Endüstriyel Lastikler ile anlaşma imzaladı. Düzenlenen imza törenine TP Endüstriyel Lastikler Türkiye CEO’su Alp Günvaran, Ticaret Direktörü Gökçe Şenocak, Ebam Uluslararası Nakliyat Genel Müdürü Ahmet Mutlubaş katıldı.

Söz konusu işbirliği, TP Endüstriyel Lastikler tarafından Ebam filosuna; doğru lastik kullanımı, lastiklerin hava basınçlarının ölçülmesi ve düzenlenmesi konularında hizmet verilmesini içeriyor.  Ayrıca arızalı lastiklerin takibinin yapılarak sorunların tespiti ve düzeltici aksiyonlarının alınması, 30 günde bir tüm araç kontrollerinin yapılması ve tüm bu takiplerin Fleet Tech programı ile kayıt alınarak depolanması konularında Ebam’a destek verilmesi de planlanıyor. Filoları optimize ederek, operasyonel maliyetlerin düşmesinin hedeflendiği anlaşma, aylık ve 3 aylık lastik ihtiyaçlarının belirlenmesi ve bütçelendirilmesini de kapsıyor. Bunların yanında tüm Türkiye ve CQ24 International Yola Devam Servisi ile de tüm Avrupa’da, Ebam’ın her çeşit lastik problemlerine 7/24 çözüm sunacak.

ALP GÜNVARAN: “BİZ MÜŞTERİLERİMİZE SADECE LASTİK SATMIYORUZ”

Ebam ile yaptıkları işbirliğinde km başına fiyat vererek tarihlerinde bir ilke imza attıklarına dikkat çeken TP Endüstriyel Lastikler Türkiye CEO’su Alp Günvaran, “Tüm dünyada filo destek servisini etkili ve yüksek kalitede sunarak, taşımacılık sektörünün önemli markalarına doğru maliyet planlaması ve etkin yönetim süreci fırsatı sunuyoruz. Ebam ile işbirliğimizde km başına fiyat (PPK) vermemiz de lastiklerimizin üstün km performansına olan güvenimizi gözler önüne seriyor. Ayrıca biz müşterilerimize sadece lastik satmıyoruz. İşlerinin yürümesini sağlayan lastik yönetim işine de ortak oluyoruz. Ebam ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği ile onlara tecrübelerimizi aktarıp, birlikte nice başarılar elde etmeyi hedefliyoruz” dedi.  

AHMET MUTLUBAŞ: “BU BİRLİKTELİKLE İŞİMİZE DAHA NET KONSANTRE OLABİLECEĞİZ”

TP Endüstriyel Lastikler ile yaptıkları işbirliğinin en büyük masraf kalemleri olan yakıt ve operasyon verimliliğine katkıda bulunacağı için büyük önem taşıdığını belirten Ebam Uluslararası Nakliyat Genel Müdürü Ahmet Mutlubaş, “Hem lastiklerine hem de lastik yönetimine güvendiğimiz TP Endüstriyel Lastikler firması ile çalışmaktan çok mutluyuz. Lastik yönetimi toplamda en büyük masraf kalemimiz olmamasına ragmen en büyük gider kalemi olan yakıt ve operasyon verimliliğine katkı sağlıyor. Buna ayırdığımız zaman verimlilik anlamında bize dezavantaj yaratıyordu. Fakat bundan sonra lastikler ile alakalı bir operasyonel işlem olmayacağıdan ana işimize daha net konsantre olabileceğiz” dedi.

Pirelli Ebam Uluslararası Nakliyat Alp Günvaran Ahmet Mutlubaş işbirliği TP Endüstriyel Lastikler km başına fiyat (PPK) tarihte ilk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Son 10 gündür ordinonun dünyanın hiçbir yerinde olmadığı söylendi, internette ordinonun kimin kullandığı kimin kullanmadığı belli”
“Son 10 gündür ordinonun dünyanın hiçbir yerinde olmadığı söylendi, internette ordinonun kimin kullandığı kimin kullanmadığı belli”
Lüks Artvin Seyahat filosuna 6 adet Tourismo kattı
Lüks Artvin Seyahat filosuna 6 adet Tourismo kattı