Advert
Advert

Pirelli Pazarlama Müdürü Faruk Uslu Oldu

Pirelli Endüstriyel Lastikler’in üreticisi TP Endüstriyel ve Ticari Lastikleri A.Ş’nin Yeni Pazarlama Müdürü Faruk Uslu oldu

Pirelli Pazarlama Müdürü Faruk Uslu Oldu
Bu içerik 933 kez okundu.

Geliştirdiği ürün ve servis çözümleriyle endüstriyel lastiklerde uzman Pirelli Endüstriyel Lastikler’in üreticisi TP Endüstriyel ve Ticari Lastikleri A.Ş bünyesinde Pazarlama Müdürlüğü pozisyonuna Faruk Uslu getirildi.

FARUK USLU KİMDİR?

Profesyonel iş hayatına 1991 yılında Çukurova Grubu’nda satış sonrası departmanında başlayan Faruk Uslu bir süre de Otokar’da mühendis olarak görev aldı.  1993 – 2017 yılları arasında lastik sektöründe Goodyear’de çalışan Faruk Uslu, kaplama müdürlüğü, ürün müdürlüğü, marka müdürlüğü, pazarlama müdürlüğü ve nihai olarak bölge müdürlüğü gibi birçok sorumluluk üstlenmiştir. Çalıştığı şirketlerde çok sayıda başarılı projeye imza atmış olan Faruk Uslu, LAK (Lastik Alt komitesi), LASİD (Lastik Sanayicileri ve İthalatçıları Derneği) gibi çeşitli derneklerde üyeliği bulunuyor.  

TP Endüstriyel ve Ticari Lastikleri A.Ş Pazarlama Müdürü pozisyonuna getirilen Faruk Uslu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden iyi derece ile 1987 yılında mezun olmuştur. Daha sonra İstanbul Üniversitesi İşletmecilik İhtisas programını ikincilik ile bitirmiştir. Lise ve Üniversite eğitimini Fransızca olarak tamamlayan Faruk Uslu, çok iyi derecede İngilizce biliyor. İki çocuk babası olan Faruk Uslu, hobi olarak tenis oynamayı ve fotoğraf çekmeyi seviyor. 

Pirelli Endüstriyel Lastikler Pirelli atama Türk Pirelli Faruk Uslu Pazarlama Müdürü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mega projeler için filosuna 40 adet Ford Trucks kattı
Mega projeler için filosuna 40 adet Ford Trucks kattı
Renault Trucks, Ankara’da güçlendi
Renault Trucks, Ankara’da güçlendi