Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Renault Trucks bayileri Lyon’da buluştu

Renault Trucks bayileri, markanın merkezi olan Lyon sahasında hem üretim tesislerini ziyaret etti hem de donanımlarını daha da geliştirdi.

Renault Trucks bayileri Lyon’da buluştu
Bu içerik 970 kez okundu.

100. yılını kutlayan Renault Trucks’ın Lyon Sahası, Türkiye bayilerinden satış, satış sonrası ve servis ekiplerinin katıldığı bir grubu ağırladı. Özel eğitimlere katılan Renault Trucks Türkiye bayi ekipleri, teknik bilgilerini pekiştirirken bilgi alışverişinde bulundular. Test sürüşlerinin yanı sıra araç gamlarının teknik özelliklerini tüm detayları ile inceleyerek bilgilerini yenilediler.

ÖZKAN ÇELİK: “BÖYLECE RENAULT TRUCKS BAYİLERİNİN ETKİNLİĞİ, MARKAMIZIN PAZARDA REKABET GÜCÜNÜ ARTIRIYOR”

Türkiye genelinde geniş bir satış ve satış sonrası bayi ağı ile hizmet sunduklarını belirten Renault Trucks Pazarlama ve Satış Direktörü Özkan Çelik konuyla ilgili olarak; “Dünya çapında Renault Trucks hizmet ağının eğitimli çalışanlarının hepsi, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap verme amacını paylaşıyor. Renault Trucks olarak satış ve satış sonrası hizmetlerimizde bayilerimiz, markamızın yüzü oluyor. Bayilerimizin donanımı, müşterilerimizin aldığı hizmetin kalitesinde belirleyici hale geliyor. Bu nedenle Renault Trucks olarak ürünlerimizin geliştirilmesi ve üretilmesinde gösterdiğimiz aynı titizliği bayi kanalımız için de gösteriyoruz. Böylece Renault Trucks bayilerinin etkinliği, markamızın pazarda rekabet gücünü artırıyor. Renault Trucks’ın tercih edilmesinde ürünlerimiz kadar bayi ağımız ve satış sonrası hizmetlerimiz de etkili oluyor. Bu çerçevede iş alanlarımızın gereklilikleri doğrultusunda bayilerimizin düzenli eğitimlere katılması, gelişen ve değişen pazara yönelik birlikte çözüm yollarının bulunması bizler için önem taşıyor. Bu yıl Lyon’da düzenlenen eğitimimizde aynı zamanda üretim tesisimizin 100.yılını da kutladık” dedi.

Özel eğitim programlarına katılan bayiler, farklı uygulamalar için araç konfigürasyonları ile ilgili bilgilerini de arttırarak eğitimlerini başarı ile tamamladılar. 

Renault Trucks bayi Lyon buluşma Özkan Çelik 100. yıl
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni Nesil Scania’nın Türkiye satışları başladı!
Yeni Nesil Scania’nın Türkiye satışları başladı!
Treyler üreticileri hurda teşviki ve KDV'nin yüzde 8'e düşürülmesini istiyor!
Treyler üreticileri hurda teşviki ve KDV'nin yüzde 8'e düşürülmesini istiyor!