Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

TEMSA Açık İnovasyon Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) inovatif çalışmaları desteklemek amacıyla düzenlediği Türkiye İnovasyon Haftası’nda, TEMSA, “Farklı düşün, hızla uygula” sloganı ile gerçekleştirdiği “Geleceğin Ulaşımını Sen Şekillendir” isimli Açık İnovasyon Yarışması’nın finalistlerini ödüllendirdi.

 TEMSA Açık İnovasyon Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu
Bu içerik 702 kez okundu.

TEMSA, etkinlik boyunca THY, STM, Habitat ve Türkiye’nin farklı üniversiteleri ile birlikte 17 etkinlik gerçekleştirdi. Ayrıca TEMSA, Türkiye’nin ilk yüzde 100 yerli elektrikli otobüsü Avenue EV ve akıllı aracı Avenue IBUS araçlarını katılımcılar ile buluşturdu.

Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik’in Akıllı Şehirlere çözümler içeren akıllı otobüs, elektrikli otobüs ve akıllı fabrika programlarından oluşan Temsa Smart Mobility Platformunu aktardığı ”Akıllı Şehirler” panelinden sonra Temsa Yenilikçilik ve Girişimcilik (YG) inisiyatifi kapsamında düzenlenen Açık İnovasyon Yarışması'nın finalistleri ödüllendirildi. Ödüller TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik ve Panel katılımcıları tarafından verildi.

Açık İnovasyon Yarışması’nın finalistlerine ödülleri TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik ve Akıllı Şehir panelistleri tarafından dağıtıldı.

Birincilik ödülü Dinçer Çelik ve ISBAK A.Ş Genel Müdürü Muhammed Alyürek tarafından “Temsa Care ile sanal servis” fikri sahipleri Kadirhan Osman, Rızahan Osman, Ahmet Faruk Kara ve Ömer Faruk Durgut ’a 15 bin TL, ikincilik ödülü Dinçer Çelik ve Frost & Sullivan Global Direktörü, Vizyoner Grubu Lideri Archana Amarnath tarafından “Sanal gerçeklik ile araç içi eğlence” fikir sahibi Haluk Altunel’e 10 bin TL, üçüncülük ödülü Dinçer Çelik ve STM- Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Tic A.Ş CTO’su Ömer Korkut tarafından “Sanal Eğitim Uygulaması” fikir sahibi  Batuhan Yıldırım ve Melis Dizdar’a 5 bin TL ödül verildi.

Geleceğin akıllı ve elektrikli araçlarla dolu dünyasında “Sanal Gerçeklik” uygulamalarının önemli bir yer edineceğini düşünen ve bu önemli teknolojinin en iyi uygulamalarını hayata geçirmeyi hedeflediği bu yarışma ile önümüzdeki dönemde tanıtımını gerçekleştireceği dünyanın ilk “Open Bus” platformunu da hayata geçirmiş oldu. TEMSA, Geleceğin Ulaşımını Sen Şekillendir açık inovasyon yarışması hakkında detaylı bilgi için http://smartmobility.temsa.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Temsa Açık İnovasyon Yarışması Dinçer Çelik Temsa Smart Mobility Platformu ödül
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni Nesil Scania’nın Türkiye satışları başladı!
Yeni Nesil Scania’nın Türkiye satışları başladı!
Treyler üreticileri hurda teşviki ve KDV'nin yüzde 8'e düşürülmesini istiyor!
Treyler üreticileri hurda teşviki ve KDV'nin yüzde 8'e düşürülmesini istiyor!