Advert
Advert
Advert
Advert

Temsa'dan İzmirli 2 taşımacıya 9 adet Prestij SX

Temsa'dan İzmirli 2 taşımacıya 9 adet Prestij SX
Bu içerik 1040 kez okundu.

TEMSA bayisi Ant Otomotiv tarafından İzmir merkezli olarak hizmet veren Doğukan Turizm’e 5 Prestij SX, Ayseller Turizm’e de 4 Prestij SX teslimatı yapıldı.

DOĞUKAN TURİZM’E 5 ADET PRESTİJ SX

İzmir merkezli olarak 1999 yılında kurulan Denizli, Aydın, Kuşadası, Milas, Bodrum’da personel ve araç kiralama alanında hizmet veren Doğukan Turizm, TEMSA bayi Ant Otomotiv’in gerçekleştirdiği satışla filosuna 5 Prestij SX ekledi.

Filolarında 120 özmal, 150 kiralık araç bulunduğunu belirten Doğukan Turizm firma sahibi Erkan Turan,TEMSA yatırımımızda Ant Otomotiv’in bize gösterdiği yakın ilgi önemli bir etken. Her türlü sorunumuzda yanımızdalar. Filomuzda 2015 ve 2016 model 13 adet Prestij var. Prestij SX araçların düşük yakıt tüketimi de tercihimizde öne çıktı. Prestij SX araçları yakıt tüketimini de ölçe imkanımız oldu. Prestij SX araçlar km’de 60 kuruş yakarken, diğerleri 80 kuruş civarında yakıyor. İşletme sürecinde elde ettiğimiz bu avantaj zorlu hizmet sürecinde bizim yüzümüzü güldürüyor. Biz genelde kamu kurumlarına hizmet veriyoruz. Aldığımız yeni ihaleler nedeniyle araç yatırımları yaptık” dedi.  

AYSELLER TURİZM’E 4 ADET PRESTİJ SX

İzmir Otogarı’nda ücretsiz servis hizmeti veren Ayseller Turizm, filosuna 4 Prestij SX kattı. 1996 yılında kurdukları firma ile servis taşımacılığı alanında faaliyet gösterdiklerini belirten Ayseller Turizm firma sahibi Doğan Aysel, “İzmir Otogarı (İZOTAŞ)’nda aynı zamanda yazıhanemiz var. İZOTAŞ bünyesinde ücretsiz ortak servis hizmetini Ayseller Turizm, Efe Turizm ve Uludağ Turizm ortaklığında üç firma olarak veriyoruz. Toplam 27 araçla verilen bu hizmet sürecinde filomuzu Prestij SX araçlarla yenilemek istedik. Prestij SX araçların rakiplerine göre çok daha düşük yakıt tüketimi imkanı sunması bizi bu ürüne yöneltti. Yaptığımız tespitlerde yüzde 16 gibi çok yüksek bir avantaj elde ettiğimizi gördük” diye konuştu.

Temsa Ant Otomotiv Doğukan Turizm Ayseller Turizm Prestij SX Erkan Turan Doğan Aysel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Travego ve Tourismo’da Euro ve TL kampanyası
Travego ve Tourismo’da Euro ve TL kampanyası
Mercedes-Benz Türk’ten Aralık ayına özel kamyon ve çekici fırsatı
Mercedes-Benz Türk’ten Aralık ayına özel kamyon ve çekici fırsatı