DAF 366
Renault Trucks (386)
Haber detayı LOGO ALTI 1 (THERMO KİNG 241)
spot altı (IVECO 47)

Tırsan Frigo, İlaç Taşımacılığında Güven, Hijyen ve Sağlık Garantisi Sunuyor

Tırsan Frigo, İlaç Taşımacılığında Güven, Hijyen ve Sağlık Garantisi Sunuyor

Tırsan, üstün teknolojiye sahip sandviç panelli frigo araçlarıyla elde ettiği izolasyon yapısı ve kapı kilit sistemleri sayesinde ilaç taşımacılığında güven, hijyen ve sağlık garantisi sunuyor. 

İlaç taşımacılığında kullanılacak frigo araçlarının, Avrupa Birliği ve Dünya Sağlık Örgütü GDP protokolüne uygun olarak üretilmesi gerekiyor. GDP kurallarına göre ısı değişikliklerine duyarlı olacak şekilde, taşınma ısısının 2°-8°C ve 15°-25°C derecelerde sabit kalması ve ilaç taşımacılığı için belirlenen araç tasarım ve donanım standartlarına göre üretilmesi gerekiyor.

ATP MEVZUATINA VE HİJYEN KURALLARINA TAM UYUM SAĞLIYOR

İlaç taşımacılığında gerekli olan tüm koşulları sağlayan Tırsan, ödüllü Ar-Ge merkezinde geliştirdiği frigo araçları ile ATP mevzuatına ve hijyen kurallarına tam uyum sağlıyor. Tırsan, ilaç taşımacılığı standartlarına uygun araç ölçüleri ve soğutucu ünite modelleri ile beşer derece aralıklarla sıcaklık değişim testi, üç noktada ısı sensörü kalibrasyon testi, arka kapı izolasyon ve kilit sistemi testlerini başarıyla geçerek İlaç Taşımacılığı Sertifikasını almaya hak kazanmıştır. Bu sertifika ile Tırsan, sağlık sektörüne hizmet veren müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılıyor.

TIRSAN FRİGO İLE VERİMLİLİK VE SON TEKNOLOJİ BİR ARADA

Tırsan, soğuk zincir taşımacılığı gerektiren ilaç ürünlerinin taşınmasına ek olarak frigo araçları ile verimlilik ve son teknolojiyi bir arada sunuyor. Aracın izolasyonunda, düşük ısı iletimi ve nem almama özelliğine sahip DIN EN 13165 normuna uygun preslenmiş sandviç paneller yer alıyor. İç ve dış katmanda, güneş ışınlarını direkt geri yansıtan özel Gel-coat kaplamalı GRP levhalar kullanılıyor. Preslenmiş paneller otomatik makinelerde düşük toleranslarda işlenmektedir. Oluşan yekpare yapı, ısı ve nem yalıtımında güneş korumasında en güvenli çözümü sunuyor. Ayrıca S700MC çeliğinden imal edilen hafif ve yüksek mukavemetli gömme deve boyunlu şasi yapısıyla iç net kazanımı hedeflenen Tırsan Frigo, 2.650 mm-2.900 mm iç net yüksekliğiyle de yüksek hacimli yük taşımacılığına imkan sağlıyor. 

Pazar ihtiyacı ve coğrafi koşullara göre geliştirilmiş olan Tırsan Frigo aracını satın alan müşterilerimiz, standart olarak 2.650 mm iç net, 7.2 ton forklift dayanımlı kolay temizlenebilen alüminyum taban, havalandırma brandası, 500 lt alüminyum mazot deposu, led ışıklarla donatılmış çelik yemek dolabı, bir adet yedek lastik ve 1.dingil kaldırma özelliğine de sahip oluyor.

22 ADET YÜK SABİTLEME BARI İLE İKİNCİ KATTA 10 TONA KADAR YÜK TAŞIMA İMKANI SUNUYOR

Çift katlı Tırsan Frigo araçları, panellere gömme çift kat ray teknolojisi ile iç genişlik kazanımı sağlayarak, 24 ray ve 22 bar ile dizayn edildi. Standart olarak sunulan 22 adet yük sabitleme barı ile ikinci katta 10 tona kadar yük taşıma imkanı sunuyor ve toplamda 66 Euro palet kapasitesi ile multifonksiyonel çözüm avantajı sağlıyor. Ara bölme duvarı opsiyonu ile donatılabilen frigo araçları iki farklı sıcaklıkta yük taşımacılığına olanak sağlıyor. Bu duvar tavandaki raylı yapı ile araç içinde 10 metreye kadar hareket kabiliyetine sahiptir. Bu sayede müşteriler farklı türlerdeki ürünlerini diledikleri hacimlerde taşıyabiliyor. 

TELEMATİK ÇÖZÜMLERİYLE UYDU SİSTEMİ ÜZERİNDEN TREYLERLERİ İZLEYEREK SÜREKLİ BİLGİ AKIŞI SAĞLIYOR

Ayrıca üstün teknoloji ile donatılmış Tırsan Frigo araçları, sunduğu Telematik çözümleriyle de uydu sistemi üzerinden treylerleri izleyerek sürekli bilgi akışı sağlıyor. GPS üzerinden çalışan sistem müşterilerin isteklerine göre yapılandırılarak cep telefonu, tablet ve kişisel bilgisayarlar ile izlenebiliyor. Tırsan Telematik ile kullanıcı sürüş performansı, dingil yükleri, araç hızı, toplam kilometre, bir sonraki servis zamanı, EBS verileri, araç kapılarının açık veya kapalı olma durum bilgileri ve frigo araçları için çok önem taşıyan soğutucu ünite çalışma performansı, araç içi sıcaklık ve yakıt tüketimi gibi bilgilere ulaşmak mümkün.

Haber Yorumları

Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır.

Yorum Yazın

CAPTCHA security code

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

yükleniyor
yukarı çık