Advert
Advert

Unilever, “Sürdürülebilirlik İletişimi” Ödülü Aldı

Unilever, Sürdürülebilir Yaşam Planı doğrultusunda kaydettiği ilerlemeyi kamuoyuna duyurmak amacıyla yürüttüğü sürdürülebilirlik iletişimi çalışmaları ile bu yıl ilk kez verilen 'Sürdürülebilir İş Ödülleri 2014' kapsamında ‘Sürdürülebilirlik İletişimi’ kategorisinde ödüle layık görüldü

Unilever, “Sürdürülebilirlik İletişimi” Ödülü Aldı
Bu içerik 581 kez okundu.
Unilever, Sürdürülebilir Yaşam Planı doğrultusunda kaydettiği ilerlemeyi kamuoyuna duyurmak amacıyla yürüttüğü sürdürülebilirlik iletişimi çalışmaları ile bu yıl ilk kez verilen 'Sürdürülebilir İş Ödülleri 2014' kapsamında ‘Sürdürülebilirlik İletişimi’ kategorisinde ödüle layık görüldü. Unilever Türkiye’nin, Sürdürülebilir Yaşam Planı’nın basın, sivil toplum ve kamuoyuyla paylaşımında benimsediği iletişim politikası, Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından bu yıl ilk kez verilen Sürdürülebilir İş Ödülleri kapsamında ‘Sürdürülebilirlik İletişimi’ kategorisinde ödüle layık görüldü. Unilever Türkiye’nin 90 kurum arasından sıyrılarak almaya hak kazandığı ödül, ‘Yeşil İş 2014 Konferansı’nda, Unilever Türkiye Gıda Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Seçkin’e takdim edildi. Unilever Türkiye Dış İlişkiler Direktörü Ebru Şenel Erim, Unilever Sürdürülebilir Yaşam Planı kapsamında 2010 yılından bu yana hayata geçen projeleri ve kaydedilen ilerlemeyi; basın, sivil toplum Örgütleri ve kamuoyu nezdinde paylaşmak üzere istikrarlı bir sürdürülebilirlik iletişimi politikası izlediklerini söyledi. Erim, “Sürdürülebilir, adil büyümenin artık kabul edilebilir tek iş modeli olduğunu aktarmak ve bu anlayışı yaymak, bizim en büyük hedeflerimizden birisi. Bunu yaparken de her zaman tek taraflı iletişimden kaçınarak, diyalog temelli ve çözüm odaklı iletişimi benimsedik. Unilever Sürdürülebilir Yaşam Planı doğrultusunda kaydettiğimiz ilerlemeyi aktarırken, köklü bir değişim, yani dönüşüm için hep birlikte hareket etmenin önemini vurguladık” dedi. Unilever’in, planını daha geniş kitlelere duyurmak adına kamu, sivil toplum kuruluşları, iş dünyası, üniversiteler, medya, bireyler ve çalışanlarıyla birlikte hareket ettiğini kaydeden Erim, “Paydaşlarımızı da dâhil ettiğimiz konferans, çalıştay ve projeler sonucunda, insanların sürdürülebilirlik konusuna ilişkin dahiliyet duygusunu ve bağlılığını artırdık. Unilever Sürdürülebilir Yaşam Planı ile Türkiye'nin sürdürülebilirlik yol haritasının çizilmesinde öncü olduk” diye konuştu.
Unilever Unilever Sürdürülebilir Yaşam Planı ödülü aldı Sürdürülebilirlik İletişimi Unilever Türkiye Ebru Şenel Erim Mustafa Seçkin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Son 10 gündür ordinonun dünyanın hiçbir yerinde olmadığı söylendi, internette ordinonun kimin kullandığı kimin kullanmadığı belli”
“Son 10 gündür ordinonun dünyanın hiçbir yerinde olmadığı söylendi, internette ordinonun kimin kullandığı kimin kullanmadığı belli”
Lüks Artvin Seyahat filosuna 6 adet Tourismo kattı
Lüks Artvin Seyahat filosuna 6 adet Tourismo kattı