İzmir şubesini açtı, hedefi "Türkiye’nin Yedek Parça Deposu” olmak

İzmir şubesini açtı, hedefi "Türkiye’nin Yedek Parça Deposu” olmak

MAN ve Mercedes-Benz marka ticari araçların yedek parça segmentinde Türkiye’deki en büyük ciroya sahip firma olan Hıdır Usta Motorlu Araçlar, büyümeye devam ediyor

MAN ve Mercedes-Benz marka ticari araçların yedek parça segmentinde Türkiye’deki en büyük ciroya sahip firma olan Hıdır Usta Motorlu Araçlar, büyümeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl şube yatırımlarına start veren şirket, bu kapsamda Gaziantep, Ankara ve Samsun’un ardından İzmir şubesini de devreye aldı.  

GÜÇLÜ LOJİSTİK ALTYAPISI

İzmir başta olmak üzere Ege Bölgesi’nin “Yedek Parça Deposu” olmayı hedefleyen Hıdır Usta İzmir Şubesi, orijinal veya eşdeğer kalitede ürün yelpazesi ve güçlü lojistik altyapısıyla Ekim 2014 sonu itibariyle hizmet vermeye başladı. Bin 200 metrekaresi depolama alanı olmak üzere toplamda 3 bin metrekarelik bir alan üzerine konuşlanan şubenin sorumluluğu ise Hıdır Usta Motorlu Araçlar Eski Merkez Satış Pazarlama Yöneticisi H. Murat Taluy’a emanet. Şubenin kadrosunda Taluy’un yanısıra, 2 Satış Temsilcisi, 2 Lojistik Personeli ve 1 İdari Personel de görev alıyor.

RIZA ŞAHIN: “ÜRÜN YELPAZEMİZİN TÜM TİCARİ ARAÇLARI KAPSAMASI İÇİN ÇALIŞMA YAPIYORUZ”

“Orta vadede Türkiye genelindeki tüm ticari vasıtaların lider yedek parça dağıtıcısı olma hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz” diyen Hıdır Usta Motorlu Araçlar Genel Müdürü Rıza Şahin, İzmir Şube’nin de bu konuda önemli rol oynayacağına dikkat çekiyor. Şahin, 1 merkez ve 4 şube deposu, aynı zamanda gezici ekipler aracılığıyla 2 bin farklı noktadaki müşterilerine daha hızlı ve etkin bir şekilde ulaştıklarının da altını çiziyor. İzmir Şubesi’nin, Hıdır Usta’nın bölgedeki gücünü önemli ölçüde artıracağını vurgulayan Şahin sözlerini şöyle sürdürüyor: “Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi her daim ön planda tutuyoruz. Ürün yelpazemizin tüm ticari araçları kapsaması için çalışmalara devam ediyoruz.”

HIDIR USTA HAKKINDA…

Otomotiv yedek parça sektörüne 1978 yılında adım atan, 1997’den bu yana da özellikle MAN ve Mercedes-Benz marka ticari araçların toptan yedek parça dağıtımında zirveye yerleşen Hıdır Usta, “Türkiye’nin Yedek Parça Deposu” olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Şirket, bugün İstanbul merkez olmak üzere Gaziantep, Ankara, Samsun ve İzmir şubeleriyle 2000 farklı lokasyona dağıtım yapıyor.

Etiketler :