Mercedes-Benz Türk Sağlık Bakım Tırı, üçüncü yılında yola çıktı

Mercedes-Benz Türk Sağlık Bakım Tırı, üçüncü yılında yola çıktı

Mercedes-Benz Türk Sağlık Bakım Tırı, üçüncü yılında yola çıktı

mercedes-benz-turk-saglik-bakim-tiri.jpg

Mercedes-Benz Türk Sağlık Bakım Tırı, üçüncü yılında yola çıktı. İstanbul BiMola Reşadiye Dinlenme Tesisi’nde düzenlenen törenle yola çıkan Mercedes-Benz Türk Sağlık Bakım Tırı, bugüne kadar 3 bin 600 kamyon şoförüne hizmet götürdü. Sağlık Bakım Tırı, 2024 yılında da doktorları psikoloğu ve bakım ekibi ile kamyon şoförlerini ağırlayacak.

Mercedes-Benz Türk Sağlık Bakım Tırının üçüncü yılında yola çıkması ile ilgili BiMola Reşadiye Dinlenme Tesisi’nde düzenlenen törene Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt ve Mercedes-Benz Türk Kamyon & Otobüs Pazarlama İletişimi ve Müşteri Yönetimi Grup Müdürü Serra Yeşilyurt ve Mercedes-Benz Türk Kamyon Satış Operasyonları Grup Müdürü Murat Kızıltan katıldı.

Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt yaptığı konuşmada bugüne kadar binlerce kamyon şoförüne hizmet götüren Sağlık Bakım Tırının bu yıl 14 lokasyonda şoförlerle buluşacağını söyledi. Alper Kurt, bu yıl Sağlık Bakım Tırı’nın dünyada sadece 400 adet üretilen Mercedes-Benz Actros L Edition’ın olacağını belirten belirtti.

Mercedes-Benz Türk Kamyon & Otobüs Pazarlama İletişimi ve Müşteri Yönetimi Grup Müdürü Serra Yeşilyurt da yaptığı açıklamada Mercedes-Benz Türk Sağlık Bakım Tırının üçüncü yılında olduğunu hatırlattı. Mercedes-Benz Türk Sağlık Bakım Tırının Türkiye’nin 7 bölgesine de uğracağını belirten Serra Yeşilyurt, bu yıl ayrıca Sağlık Bakım Tırının sınır kapılarına da uğrayacağını söyledi. Mercedes-Benz Türk olarak sürekli sürdürülebilir projeler üretmeye çalıştıklarını ifade eden Yeşilyurt, konuşmasının sonunda sektörün en fazla emek harcayan çalışanlarından şoförlere sağlık hizmeti sunmanın önemine vurgu yaptı.

Etiketler :