Omsan Logistics’in “Arabam Tatilde” hizmeti tatilcilerin hayatını kolaylaştırıyor

Omsan Logistics’in “Arabam Tatilde” hizmeti tatilcilerin hayatını kolaylaştırıyor

Omsan Logistics’in “Arabam Tatilde” hizmeti tatilcilerin hayatını kolaylaştırıyor

Omsan Logistics’in 2010 yılında hizmete giren yenilikçi projesi Arabam Tatilde, bu yıl yine yaz döneminde tatilcilerin yanında. Sunduğu dijital hizmetlerle sektöründe fark yaratan Omsan Logistics, tatilcilere gittikleri yerde araçlarını ulaştıran ödüllü Arabam Tatilde hizmetine yeni özellikler ekledi. Bu kapsamda kullanıcılar, çağrı merkezinin yanı sıra yeni mobil uygulama ve yenilenen web sitesi üzerinden daha hızlı ve kolay bir şekilde rezervasyonlarını gerçekleştirebiliyor. Online ödeme imkanının bulunduğu uygulamada, kişiselleştirilmiş hizmet alma ve 7/24 sipariş verebilme gibi avantajlar da sunuluyor.

Arabam Tatilde hizmeti kapsamında, tatilcilerin araçları Omsan Logistics tarafından taşınarak tercih ettikleri noktada kendilerine ulaştırılıyor. Eşya ve bagaj ile teslim edilebilen araçlar, meydana gelebilecek hasarlara karşı Omsan Logistics tarafından sigortalanıyor.

Özellikle yoğun yaz sezonunda kiralık araç bulamama gibi sorunların da önüne geçen Arabam Tatilde hizmeti, tatilcilere kendi araçlarını kullanma konforunu sağlıyor.

Arabam Tatilde ile İstanbul, Ankara, Bodrum, Antalya ve İzmir bölgeleri için gidiş-dönüş ve tek yönlü taşıma gerçekleştiren Omsan Logistics, kasım ayı sonuna kadar müşterilerine hizmet vermeye devam edecek.

Omsan Logistics, müşteri memnuniyet oranı yüzde 95’in üzerinde olan Arabam Tatilde projesiyle; Turkish Time tarafından “Türkiye’nin En İnovatif Lojistik Şirketi”, LODER ile Mersin Ticaret ve Sanayi Odası tarafından “Yılın En Yenilikçi Lojistik Projesi, European Excellence Awards’ta “Mükemmellik Ödülü” ve Pazarlama Zirvesi Türkiye’de “Gamechangers Türkiye-Oyunu Değiştirenler” ödüllerine layık görüldü.