Türk olimpiyat sporcularını IVECO Bus Evadys taşıyacak

Türk olimpiyat sporcularını IVECO Bus Evadys taşıyacak

Türk olimpiyat sporcularını IVECO Bus Evadys taşıyacak

iveco-bus.jpg

IVECO Bus ile Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. Olimpiyatevi’nde gerçekleştirilen imza törenine Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Başkanı Prof. Dr. Uğur Erdener, IVECO Bus Asya Ticari Operasyonlar Başkanı Marco Franza ve IVECO BUS Ticari Operasyonlar Direktörü Ahmet Örs katıldı.

İmza töreninde konuşan Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Başkanı Prof. Dr. Uğur Erdener, “Avrupa’nın otomotiv devlerinden çevreci yaklaşımı ile tanınan IVECO ile birlikte sponsorluk anlaşması yapmamız bizim için çok önemli. Başlangıçta iki yıl sürecek bu anlaşmayı duyurmaktan dolayı mutluluk duyduğumu belirtmek isterim” dedi.

IVECO Bus Asya Ticari Operasyonlar Başkanı Marco Franza da yaptığı konuşmada, “Bugün burada IVECO Bus’ın Türkiye’deki yolculuğunun önemli bir gününe tanıklık ediyoruz. Bizim burada referans ortağı olarak seçilmemiz çok önemli. Bu anlaşma ile 2024 Paris Olimpiyatları’nda ulaşımlarını sağlayacağız. Bizler umut ediyoruz ki, sporcularımız otobüslerimizle seyahat ederken çok keyifli bir yolculuk yapacaklar ve Olimpiyat Oyunları’nın keyfini çıkaracaklar” dedi.

IVECO BUS Ticari Operasyonlar Direktörü Ahmet Örs, “Bu işbirliğinden dolayı çok gururlu ve mutluyuz. Olimpiyat demek verimlilik demek. Esasında verimlilik ve olimpiyat ruhu ile IVECO ruhu birbiriyle çok uyumlu” dedi.

Etiketler :