Advert
Advert
Advert
Advert

E-Lojistikte dengeleri değiştirecek

Türkiye de teknoparklar bünyesinde kurulan ilk lojistik şirketi olan OPLOG, Deloitte Technology Fast50 2017 Türkiye listesinde yüzde 4 bin 564 büyüme rakamıyla ilk sırada yer aldı. Türkiye'de en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinden biri olarak ödüle layık görülen OPLOG, Türkiye’nin en önde gelen teknoloji firmalarının yarıştığı listeye giren ilk lojistik firması oldu.

E-Lojistikte dengeleri değiştirecek
Bu içerik 1148 kez okundu.

Teknoloji, medya ve telekomünikasyon sektörlerinde yer alan şirketlerin son 5 yıldaki net satışlarındaki büyüme oranlarına göre ödüllendirildiği Deloitte Technology Fast50’nin sonuçları düzenlenen törende açıklandı. Teknoloji yazılımları üreterek e-lojistik hizmeti sunan OPLOG, Türkiye’nin en önde gelen teknoloji firmalarının yarıştığı listede yüzde 4 bin 564 büyüme oranı ile 1’.ci oldu.

Bir lojistik firması olarak teknolojik altyapısı ile yarışmaya katılan ve Deloitte Technology Fast50 tarihinde ilki gerçekleştiren OPLOG, elde ettiği başarı ile Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’yı kapsayan EMEA Fast500 Programı’na da aday olmaya hakkı kazandı.

Türkiye'de en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinden biri olarak ödüle layık görülen OPLOG, müşterilerine depo yönetim sistemi, tedarik zinciri mühendisliği ve analizi, sevkiyatların anlık takip edilebilmesini sağlayan mobil uygulama, kontrol kulesi ve bulut teknolojileri sunuyor.

Programa katılarak zaten bir ilki başardıklarını kazanarak da başarılarını katladıklarını ifade eden OPLOG Genel Müdürü Halit Develioğlu, EMEA Fast500 programındaki ilk yılımızda da başarı elde edeceğimizden eminiz. E-ticaret lojistiğinde ister büyük, ister küçük olsunlar, müşterilerimizi uçtan uca bağlayan teknolojimizle hizmet verebilecek yegâne firmayız. Ufak bir sermaye ile kurulduk tamamen Ar-Ge ve know-how ile bu hızlı büyümeyi yakaladık. Bu sektörü tamamen bir teknolojik bakış açısıyla yeniden yapılandırıyoruz. Tek tıkla alışverişi sunan e-ticaret platformlarındaki tedarikçiler, OPLOG sayesinde tek tıkla lojistik süreçlerini yürütebiliyorlar. Teknolojinin lojistikle buluşması sektörde büyük bir rekabet avantajı yarattı. OPLOG ile konvansiyonel lojistik dijitale geçti, bir çağ atladı” dedi.

2013 yılında kurulan ve merkezi ülkenin önde gelen teknoloji geliştirme üssü Bilkent Cyberpark’ta bulunan OPLOG, ürettiği yazılımlarla global markaların dünya çapında tedarik zinciri operasyonları için maliyet ve zaman tasarrufu sağlıyor. OPLOG, büyük e-ticaret markalarının ı rahatlıkla yürüttüğü operasyonlardaki iş süreçlerini, daha az maliyete girebilen küçük ve orta ölçekli oyunculara yazılım teknolojisiyle sunuyor. Küçük ve orta ölçekli oyuncuların da operasyonel ihtiyaçlarını karşılayacak teknoloji destekli çözümleri sunarak, e-ticarette satış yapan her tedarikçinin büyüme planlarında en büyük destekçisi olmayı hedefliyor.

e-lojistik OPLOG ödül Deloitte Technology Fast50
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 5 farklı firma ve kuruma 22 adet otobüs teslim etti
5 farklı firma ve kuruma 22 adet otobüs teslim etti
İşte kış aylarında güvenli sürüş tavsiyeleri…
İşte kış aylarında güvenli sürüş tavsiyeleri…