Advert
Advert
Advert

Fortrans, As-Sar Otomotiv’den aldığı T460 çekicilerle filosunu güçlendirdi

Fortrans, As-Sar Otomotiv’den aldığı T460 çekicilerle filosunu güçlendirdi
Bu içerik 2248 kez okundu.

Fortrans Uluslararası Taşımacılık, As-Sar Otomotiv’den 3 adet Euro 6 Renault Trucks T460 XLOW araç aldı. Fortrans tesislerinde düzenlenen törene Fortrans Uluslararası Taşımacılık sahibi Orhan Nacar, As-Sar Otomotiv Satış Müdürü Tayfun Fıçıcı, Fortrans Uluslararası Taşımacılık Filo Sorumlusu Okan Nacar ve As-Sar Otomotiv Satış ve Operasyon Sorumlusu Burhan Gülkan katıldı.

Fortrans Uluslararası Taşımacılık sahibi Orhan Nacar teslimat töreninde yaptığı açıklama şunları söyledi: “2008 yılında kurulan şirketimiz; uluslararası taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. Fortrans, yönetiminden, çalışanlarına kadar; sektöre uzun yıllar emeği geçmiş, tecrübeli, her türlü konuya hakim, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, hoşgörü ve profesyonellikten asla ödün vermeyen, deneyimli bir kadroya sahiptir. Şirketimizin ana prensibi, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en kısa sürede en ekonomik koşullarda ve sıfır sorun anlayışı ile sevkiyatları gerçekleştirmektir.

Hızlı, güvenilir ve kaliteli lojistik hizmeti sağlayan global bir lojistik şirketi vizyonuyla yatırım yapan şirketimiz 2010 yılında Romanya’da/ Bucuresti de   Sc Fornacar Srl  firmasını  kurarak parsiyel  malzeme dağıtımlarını  öz mal  Romanya  plakalı araçlarla  yapmaya  başlamıştır. Bugün Romanya, Bulgaristan, Makedonya, Polonya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Letonya, Estonya ve Litvanya da ofis ve acentelerimizle parsiyel taşıma yapmaktayız .Renault Trucks ile işbirliğimizden ise son derece memnunuz, işletme maliyetleri bakımından bir çok marka ile yaptığımız karşılaştırmalar sonucu Renault Trucks ön plana çıkıyor. Satış operasyonları konusunda bizlere her dönemde destek olan As-Sar Otomotive ve Satış Müdürü Tayfun Fıçıcı’ya ayrıca teşekkür ederiz.”

As-Sar Otomotiv Satış Müdürü Tayfun Fıçıcı da törende yaptığı açıklamada, “Fortrans ile işbirliğimiz uzun yıllara dayanıyor. Firmanın bizleri ve ürünümüzü tercih etmelerinden dolayı duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Araçlarımızın bizleri yıllardır mahcup etmemesi ise ayrı bir gurur. İşbirliğimizin uzun yıllar sürmesini  ve araçların değerli müşterimize uzun yıllar sorunsuz , karlı günler getirmesini dilerim” dedi. 

As-Sar Otomotiv Fortrans Tayfun Fıçıcı T460 Renault Trucks Orhan Nacar
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“320 otobüs kaptanı mezun ettik, mezunlarımız yüksek maaşla iş buluyor”
“320 otobüs kaptanı mezun ettik, mezunlarımız yüksek maaşla iş buluyor”
30 yıllık taşımacı Doktor’un tercihi Renault T460 XLOW çekici oldu
30 yıllık taşımacı Doktor’un tercihi Renault T460 XLOW çekici oldu