Advert
Advert

İDO, turizm sektörüne destek vermek için gemilerini kiralayacak

İDO, İzmir Travel Turkey Fuar’ında turizm sektörü ve ziyaretçileriyle buluşuyor. İDO, 2017 yılında da Türkiye’nin tanıtımına destek vermek ve turizm sektörüne katkıda bulunmak üzere gemilerini kiralayacak.

İDO, turizm sektörüne destek vermek  için gemilerini kiralayacak
Bu içerik 819 kez okundu.

Geçtiğimiz yıl 31 ülkeden 1008 katılımcı firmaya ev sahipliği yapan ve 34 bin kişi tarafından ziyaret edilen “İzmir Turizm Fuar ve Kongresi”ne  İDO, 8-11 Aralık 2016 tarihleri arasında katılıyor. 2017 yılında da Marmara Denizi’nde 100 mil sınır olmak koşuluyla İDO, turizm sektörüne destek vermek  adına avantajlı fiyatlar ile gemilerini kiralayacak. Fuarda katılımcı firmalara İDO yöneticileri, konu ile ilgili bilgiler aktarıyor olacak.

Ayrıca fuarda İDO, sektör temsilcileri veya katılımcılarla bir araya gelerek İzmir çıkışlı İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası varışlı iskele ve hatları olan  Eskihisar-Topçular / Topçular- Ambarlı  hatlarıyla  ilgili bilgileri de paylaşıyor olacak.

Tüm iç mecralarında fuarın tanıtımına yoğun destek veren İDO, yılların tecrübesi ile geliştirilen yenilikçi bakış açısını aktarmak üzere standında misafirlerini  4 gün boyunca ağırlıyor olacak. 

İDO İzmir Turizm Fuar ve Kongresi turizm kiralama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşte Tırsan’ın Swap Body treylerleri… (20 FOTOĞRAF)
İşte Tırsan’ın Swap Body treylerleri… (20 FOTOĞRAF)
Seç Turizm 4 adet Tourismo teslim aldı, filosundaki otobüs sayısını 53’e yükseltti
Seç Turizm 4 adet Tourismo teslim aldı, filosundaki otobüs sayısını 53’e yükseltti