Advert
Advert
Advert
Advert

Iveco'dan İspanya’ya 109 adet doğal gazlı kamyon

Iveco'dan İspanya’ya 109 adet doğal gazlı kamyon
Bu içerik 1416 kez okundu.

Iveco, İspanya’nın başkenti Madrid’e 109 adet Sıkıştırılmış Doğal Gazlı (CNG) kamyon teslim etti. CNG’li kamyonlar Madrid’de çöp toplama işinde kullanılacak. 

Doğal gazlı ticarî araçlar konusunda dünya lideri olan Iveco, doğal gazlı Stralis ağır kamyonlardan oluşan bir filo teslimatı gerçekleştirecek. Söz konusu araçlar Madrid’de atık toplama aracı olarak kullanılacak ve şirketin Madrid’de yer alan ağır ticari araç fabrikasında üretilecek.

Bir CNH Endüstriyel markası olan Ivevco, Madrid Belediyesi tarafından 109 doğalgazlı atık toplama aracının üreticisi olarak seçildi. Söz konusu 109 araç, markanın ağır araç portfolyosunda yer alan Stralis modeli olacak. Atık toplama ve taşıma işleri için ideal olan araçlar, şirketin Madrid’deki üretim ve Ar-Ge tesisinde üretilecek.

Bir CNH Endüstriyel markası olan FPT Endüstriyel’in Cursor 8 Sıkıştırılmış Doğal Gaz (CNG) motorunun kullanıldığı araçlar, dizel rakiplerine göre %95 daha az salınım üretiyor. Bu, yılda 85 ton daha az salınım anlamına geliyor.

Avrupa’nın en büyük sıvılaştırılmış doğal gaz satış ağına sahip İspanya’da şu an 43 CNG, 19 LNG istasyonu var. 9 Adet daha istasyonun (Hem CNG hem LNG satışı yapılacak) yapımı devam ediyor. 

İspanya Iveco doğalgazlı kamyon CNG Stralis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 5 farklı firma ve kuruma 22 adet otobüs teslim etti
5 farklı firma ve kuruma 22 adet otobüs teslim etti
İşte kış aylarında güvenli sürüş tavsiyeleri…
İşte kış aylarında güvenli sürüş tavsiyeleri…