Advert
Advert
Advert
Advert

Yamaha için depo alanını yeniden yapılandırdı

GEFCO, Yamaha Motor için Tuzla deposunu yeniden yapılandırıyor. GEFCO, anlaşma kapsamında; mevcut depolama alanını genişletmenin yanı sıra, sadece Yamaha Motor’a hizmet verecek dedike bir ekip tahsis edecek.

Yamaha için depo alanını yeniden yapılandırdı
Bu içerik 1642 kez okundu.

Avrupa’da motosiklet sektörünün en iyi servis sağlayıcıları arasında yer alan GEFCO,  geniş satış ağı ile tüm Dünya’da ürünlerini meraklılarıyla buluşturan Yamaha Motor için ihtiyaca yönelik hizmet sunmaya hazırlanıyor. 1 Haziran’dan itibaren Yamaha’ya verdiği yedek parça depo hizmetini, alan ve raf yatırımları ile iki katına çıkaran Gefco tüm operasyonu,  Yamaha’ya özel geliştirilen bir IT programı ile yapacak.

Dedike ekibi ve özel depolama hizmetiyle Tuzla Logipark’taki Lojistik Merkezi’nde hizmet verecek olan GEFCO Türkiye, kullanılacak IT sistemi sayesinde Yamaha Motor’un tüm ürün giriş ve çıkışlarını otomatik olarak atayabilecek.  

SERKAN ÇELİK: “YAMAHA MOTOR’LA İMZALADIĞIMIZ ANLAŞMADAN BÜYÜK HEYECAN DUYUYORUZ”

GEFCO Türkiye Satış ve Pazarlama direktörü Serkan Çelik konuyla ilgili olarak, “2 Tekerlekliler Türkiye’de öncelik verdiğimiz sektörlerin başında geliyor. Bu nedenle Yamaha Motor’la imzaladığımız anlaşmadan büyük heyecan duyuyoruz. Amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özel olarak geliştirilmiş hizmetlere ağırlık verebilmek. Bu proje sayesinde Yamaha Motor ile olan işbirliğimizin artarak devam edeceğine inanıyorum” şeklinde konuştu.

İşbirliği kapsamında, GEFCO tarafından Yamaha Motor için verilecek barkodlu toplama ve yerleştirme hizmeti, ürün yerleşim ve çıkışlarını en efektif konuma göre hesaplayabilen, Yamaha’ya özel ileri teknoloji bir IT programı ile yapılacak. 

Gefco Yamaha Motor depo lojistik Tuzla Logipark Serkan Çelik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 5 farklı firma ve kuruma 22 adet otobüs teslim etti
5 farklı firma ve kuruma 22 adet otobüs teslim etti
İşte kış aylarında güvenli sürüş tavsiyeleri…
İşte kış aylarında güvenli sürüş tavsiyeleri…