Advert
Advert
Advert
Advert

Brisa’ya ‘En İyi Tedarikçi Ödülü’

Brisa uzun yıllardır güçlü bir iş birliği gerçekleştirdiği Güven tarafından ‘En İyi Tedarikçi Ödülü’ne layık görüldü. Her yıl iş ortakları arasından ‘En İyi Tedarikçi Ödülü’nü belirleyen Güven, Brisa’nın kalite, müşteri memnuniyeti ve Ar-Ge alanında sunduğu katma değeri ödüllendirdi.

Brisa’ya  ‘En İyi Tedarikçi Ödülü’
Bu içerik 812 kez okundu.

Bridgestone ve Lassa markalarıyla Türkiye lastik sektörü lideri Brisa, 40 yıla yakın deneyimiyle treyler ve üstyapı makineleri üreten Güven tarafından ‘En İyi Tedarikçi Ödülü’ne layık görüldü. Güven’in İskenderun fabrikasındaki ödül töreni, Güven Genel Müdürü Cemil Kirmit, Genel Müdür Yardımcısı Metin Kirmit ve Brisa Genel Müdürü Yiğit Gürçay’ın katılımıyla gerçekleşti.

Ödül töreninde konuşma yapan Brisa Genel Müdürü Yiğit Gürçay, müşterilerinin lastik seçimlerinde ilk tercih olma hedefiyle çalıştıklarına ve bu doğrultuda güçlü ve uzun soluklu iş ortaklıkları kurduklarına değindi. Gürçay, “Brisa, 30 yıla yaklaşan deneyimiyle başarılı bir sanayi şirketinden müşterilerine değer katan bir inovasyon şirketine dönüşme yolunda hızla ilerliyor. Bu doğrultuda kaliteli ürünlerimizin yanı sıra müşterilerimizin hedeflerine katkı sağlayacak şekilde kendi ihtiyaçlarına göre belirlediğimiz hizmetlerimizle de iş ortaklarımıza beklentilerinin ötesinde bir değer sunuyoruz. Bu doğrultuda Güven tarafından layık görüldüğümüz “En İyi Tedarikçi” ödülü de bu anlayışımızın ve başarımızın önemli bir göstergesi. İş birliğimizin uzun yıllar daha güçlenerek devam etmesini temenni ediyoruz” dedi.

Güven adına konuşan Genel Müdür Yardımcısı Metin Kirmit ise düşüncelerini şöyle ifade etti, “Bu yıl dördüncüsünü düzenlediğimiz Güven 2016 En İyi Tedarikçi Ödülünü, ürünlerini kullanmaktan büyük mutluluk duyduğumuz Brisa’ya veriyoruz. Güven, yaklaşık 20 yıldır Brisa’nın ürettiği lastikleri kullanarak, dünyanın birçok ülkesine silobas, damper, transmixer ve treyler ürünlerini ihraç ediyor.” Kirmit sözlerine, “Biz bu ödülü aslında, Brisa’nın tartışılmaz ürün kalitesine, sağlamlığına, lojistik ihtiyaçlarımızın eş zamanlı olarak karşılanmasına ve de kendilerinden aldığımız koşulsuz AR-GE desteğine veriyoruz” diyerek devam etti. 

Brisa En İyi Tedarikçi ödül Güven Metin Kirmit Cemil Kirmit Yiğit gürçay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anadolu Isuzu 4 ile 25 adet otobüs teslim etti
Anadolu Isuzu 4 ile 25 adet otobüs teslim etti
Mercedes-Benz Türk’te önemli atama
Mercedes-Benz Türk’te önemli atama