Yeni nesil Ford araçlara özel “maxima FM 5W-30” motor yağı

Yeni nesil Ford araçlara özel “maxima FM 5W-30” motor yağı

“Petrol Ofisi maxima FM 5W-30” tam sentetik motor yağı, yeni nesil Ford marka araçlar başta olmak üzere benzinli ve dizel motora sahip binek otomobiller için üstün performans, yakıt ekonomisi ve uzun motor ömrü sunuyor

“Petrol Ofisi maxima FM 5W-30” tam sentetik motor yağı, yeni nesil Ford marka araçlar başta olmak üzere benzinli ve dizel motora sahip binek otomobiller için üstün performans, yakıt ekonomisi ve uzun motor ömrü sunuyor.

Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım ve madeni yağ şirketi Petrol Ofisi’nin binek araç motor yağları ailesinin üyesi maxima FM 5W-30, geliştirilen formülü ve teknolojisi sayesinde yeni nesil benzinli ve dizel Ford araçlar için istenen Ford WSS M2C913-D performans seviyesini karşılıyor. Motorun daha verimli çalışmasını sağlayarak, yakıt ekonomisine katkıda bulunan tam sentetik maxima FM 5W-30, uzun yağ değişim aralığı ile araç bakım sürelerini artırıyor ve motor aşınmalarını en aza indirerek motor ömrünün uzamasına yardımcı oluyor. Ford WSS M2C913-D onaylı maxima FM 5W-30 motor yağı, bu özellikleri doğrultusunda farklı marka ve modellerdeki benzinli ve dizel araçlar için de tercih edilebiliyor.Binek ve hafif ticari araçlara özel kopmayan yağ molekülü teknolojisi ile kesilme (kopma) dayanımı yüksek sentetik Petrol Ofisi maxima binek araç motor yağları, ilk çalışma anından itibaren motorun içini kaplıyor, zorlu iklim ve yol koşullarına uyum sağlayarak özelliğini ömrü boyunca koruyor. Aşınmaları ve güç kayıplarını engelliyor, aracın performansının ilk günkü gibi kalmasını sağlıyor. Petrol Ofisi Teknoloji Merkezi’nde geliştirilen tam sentetik maxima motor yağları sentetik teknolojisi ile yakıt ekonomisi, daha uzun yağ değişim ve servis aralığı sunuyor. Yüksek teknoloji ürünü “kopmayan yağ molekülleri” içeren maxima motor yağları önde gelen birçok OEM’in onayına sahip bulunuyor. Petrol Ofisi maxima motor yağları ailesi, binek araçlar için zorlu trafik koşullarında dört mevsim sunduğu üstün performans ile motorunuzun nefesini açıyor.

Etiketler :