Deveci, filosunu Volvo ile güçlendirdi

Deveci, filosunu Volvo ile güçlendirdi

2011 yılında Malatya’da kurulan Deveci Uluslararası Ağır Nakliyat, 4 araçlık filosuna 1 adet yeni nesil FH16 çekici dahil etti. 100 ton ve üzeri yük taşımacılığı gerçekleştiren Deveci Uluslararası Ağır Nakliyat, bu alımla birlikte filosundaki Volvo çekici sayısını 2’ye yükseltirken filodaki toplam araç sayısı da 5’e ulaştı.FH16 750 Hp 6X4 çekiciyi tercih etmelerindeki öncelikli nedeni yüksek oranda yakıt tasarrufu sağlaması ve yüksek motor gücü olarak...

2011 yılında Malatya’da kurulan Deveci Uluslararası Ağır Nakliyat, 4 araçlık filosuna 1 adet yeni nesil FH16 çekici dahil etti. 100 ton ve üzeri yük taşımacılığı gerçekleştiren Deveci Uluslararası Ağır Nakliyat, bu alımla birlikte filosundaki Volvo çekici sayısını 2’ye yükseltirken filodaki toplam araç sayısı da 5’e ulaştı.

FH16 750 Hp 6X4 çekiciyi tercih etmelerindeki öncelikli nedeni yüksek oranda yakıt tasarrufu sağlaması ve yüksek motor gücü olarak açıklayan Deveci Uluslararası Ağır Nakliyat sahibi Nazım Deveci, teslimat töreninde “FH16’nın 140 bin kilometrede 4 bin litreden fazla tasarruf sağlaması, yüksek motor gücü, yürüyen aksamda birinci sınıf kalite, üstün güvenlik unsurları ve çevreye uyumlu motor özellikleri, Volvo Kamyon’u tercih etmemizde önemli rol oynadı” dedi.Volvo Kamyon adına törende yer alan Marmara Bölgesi Satış Danışmanı Gökhan Hıraca ise, “Deveci Uluslararası Ağır Nakliyat, 2011 yılında FH13 540 Hp 6X4 çekici alımı yaparak Volvo Kamyon ile tanıştı. Çekicilerimizin gücüyle hizmet verdikleri ağır nakliyat sektöründe tüm beklentilerinin karşılanmasına ilave olarak araçlarımızın çalışma maliyetlerinin diğer markalara nazaran düşük olması nedeniyle tercihleri yeniden Volvo Kamyon oldu. Markamıza duydukları güven için kendilerine teşekkür ederiz” dedi.

Etiketler :