MAN, en güçlü kamyonlarını sergiledi

MAN, en güçlü kamyonlarını sergiledi

MAN KWF-Expo 2016’da kereste sanayi ve ormancılık için geliştirdiği kamyonları sergiledi. MAN araçları kereste taşımacılığı için ısmarlama çözümler getiriyor ve tüm tedarik zinciri için yarar sağlıyor

MAN Truck & Bus, 9-12 Haziran arasında Roding’de (Bavyera) yapılan KWF-Expo’da kereste sanayi ve ormancılık uygulamaları için geliştirdiği çeşitli kamyonları sergiledi. KWF-Expo ormancılığın en büyük ve en önemli uluslararası ticari etkinliklerinden birisi olarak görülüyor.

MAN Truck & Bus’ın çekiş bölümünden sorumlu müdürü John-David Schnackenberg, “Bu araçlar temel olarak asfaltı olmayan orman yollarında ve çakıl yollarda olduğu kadar keskin virajlı dar dağ yollarında da iş görmeli. Bu, özellikle kütüklerin farklı ağaç cinsleri, nem derecesi ve çapına göre ağırlığı değişebilen yükün kendisi ile daha da karmaşık bir hale geliyor. Geniş üretim yelpazesi sayesinde MAN tüm bu uygulamalar için en uygunudur” açıklamasını yapıyor.        

MAN, kereste ve orman müteahhitleri için gerektiğinde MAN HydroDrive gibi çekiş yardımı özellikleriyle donatılmış ve uzun mesafeleri etkin bir şekilde alabilecek standart araçlar yelpazesi sunuyor. Kereste ve ormancılık sanayii için üretilen MAN araçlarının yanısıra yeni D26 ve D38 motorları ve daha fazlası KWF-Expo MAN standında (No: A3-325) profesyonel ziyaretçilerini bekliyor.    

25 ülkeden gelerek ürünlerini sergileyen 500 firmadan birisi olarak MAN Truck & Bus, KWF-Expo’da yer alan yüz hektarlık alanda sanayii için geliştirdiği en son araç modellerini sundu.

MAN truck’ın KWF-Expo 2016’da göze çarpanları:

  • MAN HydroDrive® ile kısa-tomruk taşıyıcı
  • D38 motorlu kısa-tomruk taşıyıcı MAN TGX
  • Ağaç öğütücüler ya da odun yongası taşımak için çift kollu kaldırıcılar gibi tüm taşımacılık zincirinde kullanılan MAN araçları

Etiketler :