Mercedes-Benz kamyonlarda Kasım ayı kampanyası

Mercedes-Benz kamyonlarda Kasım ayı kampanyası

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Axor 1840-1844 hariç tüm Mercedes-Benz kamyon tipleri için geçerli olmak üzere Kasım ayında avantajlı faiz oranlarıyla araç, kasko ve servis sözleşmesi sunuyor.Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, araç ve çok yıllı kaskoyu kapsayan Özel Finansman Kampanyası çerçevesinde 250 bin TL’ye varan kredi tutarları için yüzde 1,23’ten başlayan faiz oranları ve 4 bin 232 TL’den başlayan aylık ödeme imkânları sunuyor.Servis sözleşmesi de tercih...

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Axor 1840-1844 hariç tüm Mercedes-Benz kamyon tipleri için geçerli olmak üzere Kasım ayında avantajlı faiz oranlarıyla araç, kasko ve servis sözleşmesi sunuyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, araç ve çok yıllı kaskoyu kapsayan Özel Finansman Kampanyası çerçevesinde 250 bin TL’ye varan kredi tutarları için yüzde 1,23’ten başlayan faiz oranları ve 4 bin 232 TL’den başlayan aylık ödeme imkânları sunuyor.

Servis sözleşmesi de tercih edildiği takdirde 250 bin TL’ye varan kredi tutarları için yüzde 0.92’ten başlayan faiz oranları ve 4 bin 147 TL’den başlayan aylık ödeme imkânları sunuluyor.

Etiketler :