Puslu havaların aracı Amarok Canyon satışa sunuldu

Puslu havaların aracı Amarok Canyon satışa sunuldu

Volkswagen Ticari Araç’ın Nisan ayında satışa sunduğu Yeni Amarok Canyon, sıra dışı görünümü ve özel aksesuarlarıyla sınıfındaki iddiasını daha da güçlendiriyor

Volkswagen Ticari Araç’ın Nisan ayında satışa sunduğu Yeni Amarok Canyon, sıra dışı görünümü ve özel aksesuarlarıyla sınıfındaki iddiasını daha da güçlendiriyor. Amarok ailesinin performansıyla olduğu kadar dikkat çekici görüntüsüyle de fark yaratan versiyonu Yeni Amarok Canyon, 95 bin 730 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor.  

Volkswagen Ticari Araç’ın tüm dünyada büyük ilgi gören pick up modeli Amarok’un, yeni versiyonu Amarok Canyon satışa sunuldu. Sahip olduğu donanım ve aksesuar özellikleriyle iddiasını güçlendiren Yeni Amarok Canyon, hem iç, hem de dış tasarımındaki yeniliklerle dikkat çekiyor.Özel Canyon koltuk kumaşı, ısıtmalı sürücü ve yolcu koltukları, ısıtmalı silecek başlıkları gibi özelliklerin standart olarak yer aldığı Yeni Amarok Canyon’da gövde rengi ön tampon ve yan aynalar ile Canyon tampon kiti, sportif roll bar ve parlak siyah yan basamak ilk bakışta göze çarpıyor.8 İLERİ ŞANZIMANYeni Amarok Canyon’da ayrıca, ön sis farları, karartılmış arka farlar ve Canyon’a özel 17 inç alüminyum alaşımlı jantlar gibi sportif tasarım öğeleri de standart olarak sunuluyor. Sürekli 4 tekerlekten çekiş özelliği ve Volkswagen motor teknolojisinin güçlü, verimli örneklerinden biri olan 2.0 lt Common Rail Turbo 180PS motorla donatılmış olan Yeni Amarok Canyon, manuel veya sınıfında tek olan 8 ileri otomatik şanzımanla alınabiliyor.

Etiketler :