4. Kez “İnsana Saygı” Ödülü aldı

4. Kez “İnsana Saygı” Ödülü aldı

Kariyer.net İnsana Saygı Ödül Töreni, İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında 17 Şubat’ta Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirildi. Törende Omsan Lojistik, 4. kez İnsana Saygı Ödülü aldı.

Kariyer.net tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen İnsana Saygı Ödülleri'nin 2015 yılı sahipleri belli oldu. İnsan Kaynakları alanındaki önemli çalışmaları öne çıkarmak ve kamuoyu ile paylaşmak amacıyla düzenlenen kariyer.net İnsana Saygı Ödülleri, İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında 17 Şubat’ta Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirildi.

Kariyer.net İnsana Saygı Ödülleri, aday başvurularını yüzde yüz olarak yanıtlayan, en çok istihdam sağlayan ve en çok başvuru alan firmalara veriliyor. Bu kapsamda kariyer.net tarafından yapılan değerlendirmeye göre Omsan, İnsana Saygı Ödülü’ne dördüncü kez layık görüldü. Omsan’ın ödülünü, İnsan Kaynakları ve Kalite Sistemleri Müdürü Bilge Baykurt Özkes aldı.

BİLGE BAYKURT ÖZKES: “OMSAN’IN İNSANA VERDİĞİ DEĞERİN BİR KEZ DAHA TAKDİR EDİLMİŞ OLMASINDAN GURUR DUYUYORUZ”

Omsan’da nitelikli işgücünün varlığını, sürdürülebilir büyüme hedeflerine yönelik en önemli gerekliliklerden biri olarak gördüklerini belirten Özkes, Omsan’ın insana verdiği değerin bir kez daha takdir edilmiş olmasından gurur duyduklarını söyledi. Çalışanlara verdikleri değeri ve gösterdikleri özeni Omsan’da çalışmak üzere başvuran adaylara da gösterdiklerini belirten Özkes, bu davranış modelinin Omsan’ın DNA’sında yer aldığını sözlerine ekledi.

Etiketler :