5 bin çalışanın sorumlusu olacak!

5 bin çalışanın sorumlusu olacak!

10 farklı ülkede hizmet veren 5 bin kişilik Ekol Lojistik’in İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü pozisyonuna sektörün deneyimli ismi Osman Ünal getirildi

10 farklı ülkede hizmet veren 5 bin kişilik Ekol Lojistik’in İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü pozisyonuna sektörün deneyimli ismi Osman Ünal getirildi.  

[caption id="attachment_2808" align="alignleft" width="172"] Ekol Lojistik İnsan Kaynakları Genel Müdürü Osman Ünal[/caption]2013 yatırımlarıyla adından sıkça söz ettiren ve 2014’teki büyümesine hızla devam eden Ekol Lojistik’in İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğüne Osman Ünal atandı. 1961 Ankara doğumlu Osman Ünal, 1984’te Hacettepe Üniversitesi ekonomi bölümünden mezun oldu. Kariyerine 1988 yılında Koç Holding’te İnsan Kaynakları Uzmanı olarak başlayan Ünal, ardından Migros’ta Personel Müdürlüğü, sonrasında İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevlerini üstlendi. Koç Grubu’ndan ayrılışının ardından sırasıyla; Inchcape Retrans A.Ş. ve Burmah Castrol’de İnsan Kaynakları Müdürü, Telsim Mobil Telekomünikasyon ile CarrefourSA’da İnsan Kaynakları Direktörü, Soyak Holding’te İnsan Kaynakları ve Kalite Sistemleri Direktörü olarak çalıştı.Soyak Yapı'nın 2007 yılında Ulusal Kalite Ödülü aldığı süreci yöneten, halen KalDer Türkiye Kalite Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği ile İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini sürdüren Ünal aynı zamanda Avrupa Komisyonu’’Equality Pays Off’’çalışma grubunda delege olarak görev yapmaya devam ediyor.Osman Ünal, 2009 yılında “Koçluk Sertifikası” almasının yanı sıra 2006-2009 yılları arasında Atletizm Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliğini de üstlendi. 3 yıl üst üste “Kariyer.net İnsana Saygı ödülüne ve Kariyer.net 10.yıl Onur ödülüne lâyık görülen Ünal, evli ve iki çocuk sahibi.

Etiketler :