“5 yılda 100 kat büyüdük”

“5 yılda 100 kat büyüdük”

Oregon Genel Müdürü Selçuk Yılmaz, "5 yılda 100 kat büyüdük”

Oregon, iş ortaklarının katıldığı bir akşam yemeği düzenlendi. Kalyon Otel’de gerçekleştirilen etkinlikte konuşan Oregon Genel Müdürü Selçuk Yılmaz, hızlı bir büyüme göstererek son 5 yılda 100 kat büyüdüklerini söyledi.

Oregon’un teminat garantisinin 6 milyar dolara ulaştığını söyleyen Selçuk Yılmaz, iş ortaklarına en efektif ve en verimli çözümü sunduklarını kaydetti.

Uluslararası nakliyecilerin önünü açmaya devam ettiklerini belirten Yılmaz, bu yıl Gaziantep, Adana ve Hatay’daki nakliyecileri derinden etkileyen bir deprem yaşadıklarını hatırlattı. Oregon’un Hatay’daki 40 ortağına konteyner desteği verdiklerini belirtti. Yılmaz, etkinlikte 2024 projeleri hakkında da bilgi verdi: "Transit beyanname olarak aylık 60 bin beyanname hedefliyoruz. Ortak araç alımıyla ilgili projemizi hayata geçericeğiz. Bununla ilgili finansal altyapı da hazırlıyoruz. Ortaklarımızın ekonomik bir şekilde toplu araç almalarını sağlamayı hedefliyoruz. Önümüzdeki yıl ayrıca lojistik depolar konusunda biraz daha aktif olacağız. Bu yıl motorin ve feribotta ciddi bir büyüme potansiyelimiz oldu. Bunu önümüzdeki yıl da devam ettireceğiz.”

Etiketler :