Alışan, Limakport’ta lojistik hizmet verecek

Alışan, Limakport’ta lojistik hizmet verecek

Alışan Lojistik, Doğu Akdeniz’in en önemli konteyner limanlarından biri olacak Limak Port İskenderunda hayata geçirdiği yatırımıyla sürdürülebilirlik çalışmalarına devam ediyor

Alışan Lojistik, Doğu Akdeniz’in en önemli konteyner limanlarından biri olacak Limak Port İskenderunda hayata geçirdiği yatırımıyla sürdürülebilirlik çalışmalarına devam ediyor. 

Alışan Lojistik, faaliyet alanlarına bir yeni bölge daha ekledi. Intermodal taşımacılık için verimli karayolu ve demiryolu dağıtım ağının bulunması, Ortadoğu ve Bağımsız Devletler Topluluğu Ülkeleri (BDT) için en güvenli geçiş noktası olması, Hatay, Adana ve Gaziantep hava alanlarına yakın olması sebebiyle Limak Port İskenderun’da lojistik hizmeti vermeye başlayan Alışan Lojistik, yeni yatırımıyla denizyolu taşımacılığında da gücünü gösteriyor. Ocak 2014 yılı itibariyle hayata geçirdiği İskenderun yatırımıyla; liman içinde ve dışında her türlü standart ve standart dışı ürünün elleçlenmesi, depolanması ve nakliyelerinin yapılması hizmetlerini sunan Alışan Lojistik, yeni yatırımı ile faaliyet gerçekleştirdiği bölgelere bir yenisini daha eklemiş oldu.

Etiketler :