BKM Lojistik, İspanya ve İngiltere’de düzenlecek iki önemli fuara katılacak

BKM Lojistik, İspanya ve İngiltere’de düzenlecek iki önemli fuara katılacak

BKM Lojistik, İspanya ve İngiltere’de düzenlecek iki önemli fuara katılacak

Türkiye lojistik sektörünün köklü firmalarından BKM Lojistik, Haziran ayında İngiltere ve İspanya’da düzenlerecek olan iki önemli fuara katılacak. Son yıllarda gerek yaptığı önemli yatırımlardan gerekse yeni açtığı hatlarda elde ettiği başarılardan dolayı sektörde kendisinden sıkça söz ettiren BKM Lojistik, Avrupa’nın iki önemli ülkesinde düzenlenecek fuarda sunduğu lojistik hizmetlerinden bahsedecek. Gerçekleştirdiği taşımalarda özellikle yeşil lojistiğe çok büyük önem veren BKM Lojistik, her iki fuarda da müşterilerine verdiği çok modlu taşımacılık hizmetini anlatacak.

BKM Lojistik, 5-7 Haziran’da SIL Barcelona

BKM Lojistik, önce İspanya’nın Barcelona şehrinde 5-7 Haziran tarihleri arasında düzenlerecek olan SIL Barcelona Fuarı’na katılacak. BKM Lojistik, Güney Avrupa ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük lojistik fuarı olarak bilinen SIL Barcelona Fuarı’nda F649 no’lu stantta yerini alacak. Geçtiğimiz yıl hizmete açtığı İspanya ve Portekiz hattında önemli başarılara imza atan BKM Lojistik, SIL Barcelona’de bölgedeki lojistik gücünü artırmak için yeni işbirliklerine imza atmayı hedefliyor.

BKM Lojistik, 11-13 Haziran’da Multimodel NEC Birmingam’da

BKM Lojistik, SIL Barcelona’den sonra 11-13 Haziran tarihleri arasında İngiltere’de düzenlerecek olan Multimodel NEC Birmingam Fuarı’na katılacak. Multimodel NEC Birmingam’da 6067 nolu stantta fuar katılımcılarına hizmetlerini anlatacak olan BKM Lojistik, en güçlü olduğu İngiltere hattında yapacağı yeni işbirlikleri ile lojistik gücünü daha da artırmayı amaçlıyor.