Ekol'e 800, Intercombi'ye 200 adet teslim etti Huckepack'te 1000 adede ulaştı

Ekol'e 800, Intercombi'ye 200 adet teslim etti Huckepack'te 1000 adede ulaştı

Geçtiğimiz yılı yüzde 115 büyüme ile kapatan Krone, Ocak 2013 – Şubat  dönemi içerisinde Tire’deki Krone Doğuş Treyler’de üretilen 1000

Geçtiğimiz yılı yüzde 115 büyüme ile kapatan Krone, Ocak 2013 – Şubat  dönemi içerisinde Tire’deki Krone Doğuş Treyler’de üretilen 1000. Krone Mega Liner Huckepack tip tenteli römorku, kullanıcıları ile buluşturdu. 

Krone’nin en modern tesisi Krone Doğuş Treyler’in İzmir-Tire’de faaliyete geçmesinin ardından 2013 yılında bir önceki yıla oranla yüzde 115 büyüme gösteren Krone, Ocak 2013 – Şubat 2014 döneminde Ro-Ro, tren, karayolu kombine taşımacılığında kullanılan “Mega Liner Huckepack” tip yarı römorklardan Ekol firmasına 800 adet, Intercombi firmasına 200 adet teslimat yaparak toplamda 1000 adetlik teslimat gerçekleştirmiş oldu. Aynı model için 2014 yılı Nisan ayı içerisinde bir firmaya teslim edilmek üzere 100 adet siparişi de üretim planına ekledi.

HUCKEPACK PROFİLLERİNİN TÜM GEREKSİNİMLERİNE UYGUN

Karayolu, Ro-Ro, kombine tren, kombine taşımacılığına uygun donanımlar ve şasi yapısı ile üretilmiş olan Huckepack modeli, çatının ve yan perdelerin birbirinden bağımsız hareket edebildiği üst yapı sistemini kullanıcılarına standart olarak sunuyor. Söz konusu yarı römork isteğe bağlı olarak farklı iç net yüksekliklerle üretilebiliyor ve P393, P395, P397 ve P400 gibi Huckepack profillerinin tüm gereksinimlerine uygun, zorunlu standartlar ve sertifikasyonlar Krone tarafından sağlanıyor.

KARBON SALININIMINI AZALTIYOR, GÜRÜLTÜ KİRLİLİĞİNİN ÖNÜNE GEÇİYOR

Özellikle gün geçtikçe artan karayolu taşıma maliyetleri nedeniyle son dönemde birçok uluslararası nakliye firmasının tercih ettiği bu taşımacılık türü,  firmaların filo alımlarındaki model tercihlerini de bu yönde etkiliyor. Karayolu, Ro-Ro, kombine tren, kombine taşımacılığı ile firmaların karayolunda bekleme süreleri ortadan kalktığından kullanıcılara hızlı bir teslimat olanağı sağlıyor, böylelikle kombine taşımacılığına olan ilgiyi artırıyor. Ayrıca çevre dostu olan bu taşıma şekliyle karayolu kullanımı minimuma indiği için doğaya mümkün olduğunca az miktarda karbon salınımı yapılıyor ve gürültü kirliliğinin de önüne geçiliyor.

Etiketler :