Logitrans Lojistik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan Sarıtaş oldu

Logitrans Lojistik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan Sarıtaş oldu

Logitrans Lojistik A.Ş. yönetim kadrosunu önemli bir atama ile güçlendirerek büyümeye devam ediyor. Ercan Sarıtaş, Logitrans Lojistik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı oldu.

Ercan Sarıtaş, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği eğitimini lisans ve lisansüstü olarak tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi’nde Uluslararası İşletmecilik lisansüstü eğitimi aldı. 

30 yıllık profesyonel kariyerinde sektöre ve bulunduğu şirketlere değer katan pek çok işe imza atan Sn. Sarıtaş, Arçelik A.Ş. ve Koç Holding DTG şirketleri, Latek Holding, Ekol Lojistik ve Pasifik Eurasia firmalarında Yöneticilik, Genel Müdür ve GMY görevlerini sürdürdü. 

Konuyla ilgili Logitrans Lojistik'ten yapılan açıklamada, küresel pazarda uçtan uca entegre lojistik hizmetler sunan, 12 farklı ülkede toplam 21 ofisi ile uluslararası lojistik çözümler üreten Logitrans Lojistik A.Ş., global ölçekte proje ve kurum yöneticiliği geçmişi olan Sarıtaş ile orta ve uzun vadeli planlarını oluşturmaya başladığı belirtildi

Yeni pazarlar yeni hedefler, öncü taşıma modları, sürdürülebilir lojistik ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalara başlayan Ercan Sarıtaş, tüm Logitrans ailesiyle birlikte sektöre, ihracat, ithalat ve üretim yapan şirketlere değer katacak çözüm ve çalışmalarla grubu büyütmeyi hedeflediği belirtildi. 

Etiketler :