“Lojistik sektöründe fark yaratmış bir şirketiz!”

“Lojistik sektöründe fark yaratmış bir şirketiz!”

Ekonomi ve Lojistik Zirvesi kapsamında düzenlenen “2016 - Yılın Lojistikte Başarı Ödülleri' İstanbul Hilton Bomonti Otel’de düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu. 11 kategoride verilen ve 12 bin kişinin katılımıyla gerçekleşen oylama sonucunda, Sertrans Logistics “Yılın Lojistik Çözümleri Şirketi” ödülünün sahibi oldu. Ödül töreninde Sertrans Logistics adına ödülü alan Sertrans Logistics CEO’su Nilgün Keleş şu açıklamayı yaptı: ”Biz, dünya...

Ekonomi ve Lojistik Zirvesi kapsamında düzenlenen “2016 - Yılın Lojistikte Başarı Ödülleri' İstanbul Hilton Bomonti Otel’de düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu. 11 kategoride verilen ve 12 bin kişinin katılımıyla gerçekleşen oylama sonucunda, Sertrans Logistics “Yılın Lojistik Çözümleri Şirketi” ödülünün sahibi oldu. 

Ödül töreninde Sertrans Logistics adına ödülü alan Sertrans Logistics CEO’su Nilgün Keleş şu açıklamayı yaptı: ”Biz, dünya standartlarında ve yüksek kalitede sunduğumuz çok geniş katma değerli lojistik çözümlerimizle ve ihtiyaçlara göre şekillendirdiğimiz esnek hizmet modellerimizle sektörde fark yaratmış bir şirketiz. Hizmet verdiğimiz sektörlerin iç dinamiklerini, lojistik ihtiyaç ve beklentilerini çok iyi biliyor, daima müşteri odaklı, çözüm odaklı yaklaşım prensibiyle hareket ederek bu ihtiyaçlara bire bir karşılık gelen en kapsamlı lojistik çözümleri çok hızlı ve hatasız şekilde hayata geçiriyoruz. Bu ödül, bu konulardaki iddialarımızı bir kez daha ortaya koyan, bizim için çok anlamlı ve önemli bir gösterge olmuştur. Öncelikle bize güvenen, inanan, oylarıyla destek veren tüm müşterilerimize Sertrans Ailesi olarak sonsuz teşekkür ediyor, onları daha da ileriye taşıyacak çağdaş lojistik çözümler sunmaya var gücümüzle devam edeceğimizi belirtmek istiyorum. Diğer yandan, bu ödülü, kurulduğumuz ilk günden bu yana bize destek vermiş ve vermekte olan tüm çalışma arkadaşlarım adına alıyorum. Buradaki herkes, bir lojistik şirketi için nelere ihtiyaç duyulduğunu çok iyi bilir. Bunların içinde en önemlisi iyi bir ekiptir. Bu ödülü tüm ekibim adına almaktan büyük onur duyuyorum” dedi. 

Etiketler :