Murhak Uluslararası Nakliyat, Alp Özler Lojistik Dahil Oldu

Murhak Uluslararası Nakliyat, Alp Özler Lojistik Dahil Oldu

Murhak Uluslararası Nakliyat, Alp Özler Lojistik Dahil Oldu

40 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren Murhak Uluslararası Nakliyat, Alp Özler Lojistik Grup Şirketleri bünyesine dahil oldu. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Bu birleşim ile birlikte Alp Özler Lojistik, Murhak kadrosunun ve ekibinin istihdamını aynı şekilde sürdürmek iradesi içerisinde tüm çalışanların bünyeye katılımını ve süreci mevcut haliyle değerlendirmeyi ve sürdürmeyi karara bağlıdır. Alp Özler Lojistik ve Murhak Uluslararası Nakliyat için yeni bir dönüm noktası niteliğinde olan bu birleşme ile birlikte, müşterilerine en yüksek kalitede yenilikçi taşımacılık çözümleri ve lojistik hizmetler sunulması hedefleniyor” denildi.

Açıklamada, Murhak Uluslararası Nakliyat kurucu ortaklarından Av. Hakan Bezginli, bu birleşmenin hayırlı olmasını temenni ederek, lojistik dünyasında çok daha etkin işler yapmaya hazır olduklarını ifade etti. Uzun yıllardır lojistik sektörünün ülkemize değer katacak taşımalarını gerçekleştirdiklerini, bunun yanında lojistik üssündeki görevi ve sektöre verdiği hizmetleri ifade eden sayın Bezginli,  sektörünün bir anlamda hukuk danışmanlığını üstlendiğini, bu nedenle   daha büyük hedeflere  ulaşmak için Murhak Uluslararası Nakliyat şirketinin iş dünyası tarafından  yakınen bilinen  Lojistiğin güçlü markası Alp Özler bünyesinde yer almasına ve devredilmesine karar verdiklerini aktardı. Bezginli, Murhak Uluslararası Nakliyatın önümüzdeki süreçte de  emin ellerde büyüyerek ve gelişerek yoluna devam edeceğini belirtti.

Bezginli yaptığı açıklamada “Lojistik sektörünün hukuksal süreçlerinde avukatlık  ve hukuk danışmanlığı yaparak meslek  hayatıma devam ederken sizlerden ve sektörden ayrılmayacağımı da belirtmek isterim” dedi.

Alp Özler Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Gece "Murhak Uluslararası Nakliyat ‘ın  lojistik sektöründeki bilinen deneyimi ve itibarı, Alp Özler Lojistik'in hedeflerine ulaşmasında önemli bir rol oynayacaktır şeklinde görüş belirterek.   Alp Özler Lojistiğin yıllardır yürüttüğü büyüme stratejisinde, birleşmelerin, stratejik işbirliklerinin ve ülke yararına hizmet yolunda yeni adımlar atılmasının Alp Özlerin genlerinde olduğunu ifade etti. Bu birleşme ve entegrasyon  ile birlikte, hizmet kalitemizi ve operasyonel kapasitemizi daha da artıracağız şeklinde tespitlerini paylaştı. Murhak ‘ın güçlü ekibi ile birlikte çalışarak büyük başarılara imza atmak için sabırsızlanıyoruz" ifadelerinin ardından, her iki şirketimiz için ve ülkemiz için hayırlı olması dileklerinde bulunuldu.

Etiketler :