“Taşımacılıktan Kareler” Fotoğraf Yarışması Başladı

“Taşımacılıktan Kareler” Fotoğraf Yarışması Başladı

Ekspres taşımacılık sektörünün en hızlı ve güvenilir şirketi TNT Express,  Facebook üzerinden fotoğraf yarışması başlattı

Ekspres taşımacılık sektörünün en hızlı ve güvenilir şirketi TNT Express,  Facebook üzerinden fotoğraf yarışması başlattı. TNT Express Türkiye Facebook sayfasına, çekmiş oldukları  ilginç taşımacılık fotoğraflarını yükleyip ilk 5’e giren takipçiler sürpriz hediyelerin sahibi olacak.

Dünyada hava ve kara taşımacılığında en iyi entegre şirket olan ve en geniş hava ile kara taşımacılık ağlarına sahip olan TNT Express’in ödüllü fotoğraf yarışması “Taşımacılıktan Kareler”, TNT Express Türkiye Facebook sayfası üzerinden başladı.  7 Nisan – 6 Mayıs tarihleri arası devam edecek olan yarışmaya TNT Express Türkiye Facebook sayfasını beğendikten sonra “Taşımacılıktan Kareler” fotoğraf yarışması uygulamasına girerek katılabilirsiniz.SÜPRİZ HEDİYELERTNT Express tarafından belirlenecek en ilginç 5 fotoğrafın sahibine yarışma sonunda birbirinden özel ödüller verilecek. ‘Taşımacılıktan Kareler’ fotoğraf yarışmasının birincilik ödülü Ipad Air, ikincilik ödülü Sony kamera, üçüncülük ödülü Canon dijital fotoğraf makinesi, dördüncülük ve beşincilik ödülü ise TNT kol saati olacak. TNT Express Türkiye Facebook sayfası yarışma süresince takipçilere keyifli anlar yaşatacak.

Etiketler :