“Tüm Avrupa ülkelerine direkt parsiyel servis hizmeti sunuyoruz”

“Tüm Avrupa ülkelerine direkt parsiyel servis hizmeti sunuyoruz”

“Tüm Avrupa ülkelerine direkt parsiyel servis hizmeti sunuyoruz”

Norther Global Lojistik (NGL), başta parsiyel taşımacılık hizmeti olmak üzere lojistik sektöründe yürüttüğü faaliyetlerini sürdürülebilir şekilde büyütmeye devam ediyor. Tüm Avrupa ülkelerine direkt parsiyel servis hizmeti sunduklarını söyleyen Norther Global Logistics (NGL) Kurucu Ortağı Sefa Erol ‘’Müşterilerimizin sadece yükünü taşıma değil ayrıca onlara değer katma amacı ile hareket ediyoruz. Parsiyel taşımacılık servislerindeki rota sayımızı artırma vizyonuyla çalışıyoruz ve yüzde 100 müşteri memnuniyeti prensibiyle hızlı, güvenli hizmet sunuyoruz” dedi.

Tüm Avrupa ülkeleri ile komple-parsiyel ithalat ve ihracat yüklerinde her gün çıkışlar sağlayan şirket, sınırları ortadan kaldırıyor. Norther Global Logistics (NGL) Kurucu Ortağı Sefa Erol, “Müşterilerimizi LTL yükleri için komple taşıma maliyetlerinden kurtararak, güçlü bir maliyet yönetimi sağlıyoruz. Müşterilerimizin acil gönderileri için özmal araç filomuzla minivan ekspres taşıma çözümleri sunuyoruz. Minivan ekspres hizmeti ile, sınır kapıları veya havayolunda uçuş günü ve saati bekleme sürelerinden tasarruf ediyoruz. Parsiyel veya komple yükler için kapıdan kapıya teslimat güvencesi sunuyoruz” diyor.

Norther Global Logistics’in (NGL), geçtiğimiz yıl 1000’i aşkın firmanın 10.000’den fazla parsiyel yükünü direkt parsiyel taşımacılık hizmeti sayesinde beklemeden aktarmasız olarak adreslerine ulaştırdığı belirtildi.

Etiketler :